0 коментари

Еднодневен пакет со појадок + СПА во Хотел Ентри Е, Банско

Двокреветна соба - 3 простории
Студио – 11 простории
Апартман со 1 спалня (Junior) – 9 простории
Апартман со 1 спаня (Senior) – 11 простории
Апартман со 2 спални – 3 простории
Апартамент ( Loft) – 3 простории
Пентхаус – 3 простории

Спа и велнес центарот на Entry E Sport Spa Wine Chalet им нуди на своите посетители целосен опсег на третмани - сауна, парна бања, простор за релаксација и џакузи на отворено со температура на водата до 38 степени.

КоментариВашиот коментар: