0 коментари

Еднодневен пакет за наем на луксузен апартман за до четири лица во Куќа за гости Свети Никола, Разлог

Куќата за гости Свети Никола располага со таверна-скара опремена со кујна, камин, електрични апарати, фрижидер, кафемат, караоке и сите неопходни прибори. Капацитетот на таверната-скара е 50 лица и овозможува прослави или дружења за секоја пригода. Удобните апартмани се пространи и луксузно опремени. Обезбедено е централно греење.

КоментариВашиот коментар: