0 коментари

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Апартхотел Вихрен Палас & Резиденс****, Банско

Вихрен Палас (главна зграда) е луксузен туристички објект со студија, апартмани и пентхауси.
Релакс центар - има внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, три соби за масажа и теретана. За семејства со деца можеме да понудиме внатрешно детско катче.
За вечерните часови нудиме разновидност - главен ресторан „Симфонија“ и лоби бар „Аква“.
Услугите за гостите вклучуваат 24-часовна рецепција, интернет пристап, перална, ски гардеробер, обезбедуван паркинг со доплата!

Вихрен Резиденс (дополнителна зграда) е целосно за сместување на база ROOM ONLY. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и нивната употреба е дозволена.

Сите соби во VIHREN PALACE се елегантно опремени и нудат различни опции за сместување кои најдобро ги задоволуваат вашите желби за удобен и исполнет одмор.

Сите соби во VIHREN RESIDENCE се практични и опремени со кујнски прибор. Тие нудат осаменост, мир и спокојство неопходни за вашиот целосен одмор и закрепнување.

КоментариВашиот коментар: