0 коментари

Еднодневен пакет со појадок и вечера или појадок, ручек и вечера во Парк-Хотел Атлиман Бич

Дополнителни бесплатни услуги:
- Бесплатен безжичен интернет во просторот за рецепција, лоби бар, бесплатен ресторан и внатрешен парк.
- Детско катче со објекти за забава и спорт
- пинг понг
- Одбојкарско играчиште
- Фитнес
24-часовна продавница се наоѓа на 20 метри од хотелот. Дискотека Zangadore е на 500 метри. Автобуската станица во Китен е на околу 900 метри од хотелот.

Дополнителни платени услуги:
Користење на паркинг место од страна на клиентите на хотелот - сопствен необезбеден паркинг под видео надзор и бариера. Цена по возило за 24 часа во случај на резервација за паркирање со ноќевање.
- автомобил – 1.5 €
- минибус, џип – 2 €

За гарантиран паркинг простор потребно е да направите резервација при резервирањето за ноќевањата.

Хотелот се состои од 3 згради на 5 спрата, има 2 лифтови и има 178 двокреветни соби, 12 семејни соби и 3 апартмани. Секоја соба има балкон, кабловска телевизија, минибар и приватна бања. Некои од просториите располагаат со кујна.

КоментариВашиот коментар: