0 коментари

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера + базен во Хотел Темида, Златни песоци

Хотел "Темида" е лоциран во парцела од 12 хектари со добро одржуван парк и зелени површини. Територијата на комплексот е оградена и се набњудува деноноќно со видео надзор.
На територијата на комплексот има:
Ресторан, снек бар со скара, продавница и шанд за ужинки
На располагање на гостите на хотелот се:
Базен со посебендетски дел
Чадори и лежалки на базенот
Универзално игралиште - фудбал, одбојка и кошарка
Пространо детско игралиште
Пинг понг
Сала со електронски игри, пикадо и мини фудбал
Интернет во заедничките делови на хотелот
Сателитска телевизија
Сеф
Сопствен паркинг за автобуси и автомобили
Хотелските соби и бањите се реновирани во 2013 и 2014 година. Во секоја соба има 2 или 3 кревети, телевизор, фрижидер, гардеробер, масичка со огледало, телефон и ноќни шкафчиња. Сите соби се со тераси и самостојни санитарни јазли.

КоментариВашиот коментар: