0 коментари

Дводневен делничен и викенд пакет за двајца со појадок и вечера во Хотелски Комплекс Evergreen Palace***, Рибарица

Хотелот располага со 10 двокреветни соби, 2 апартмани, 3 пентхауси и 3 удобни вили.
Објекти и удобности - Главен ресторан 35 места, Виенски салон, Скара 25 места, надворешен базен, сауна / џакузи, тениско игралиште / фудбалско игралиште, рибник за пастрмка, раскошна градина.
Лоциран во долината, дел од месноста Стара Рибарица, комплексот нуди за своите гости не само мир и тишина, но и можност за разновиден и возбудлив планински туризам со водич еко патеките во Националниот парк „Централен Балкан”.

КоментариВашиот коментар: