СПА одмор во Девин Бугарија - Хотел Евридика, Девин

Дводневен или тридневен пакет со појадок и вечера + СПА во Хотел Евридика, ДевинДизајниран целосно во духот на модерната архитектура и оригинална визија, со софистицираната фасада и базенот под стаклен лак на покривот, Спа Хотел Евридика Девин е единствено место за оние кои ја ценат естетиката, интимноста и удобноста. Се наоѓа во срцето на град Девин, хотелот нуди елегантен ентериер во комбинација со здрава планински клима и лековита минерална вода, со која е напојуван целиот хотел.


ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2212 денари (36 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна соба
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Минерален базен
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3318 денари (54 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Минерален базен
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Хотел Евридика е мал бутик хотел, создаден со идејата да ви обезбеди удобност, дискреција и спокојство за вашиот одмор на планината Родопи да прерасне во навистина пријатно искуство.
Хотелот располага со 5 двокреветни соби, 6 студија, 2 апартмани и 1 луксузен апартман. Собите во хотелот се дизајнерски декорирани, секоја соба е со различна архитектура и опремена со последната генерација мулти сплит клима уред, телевизор со сателитска ТВ, телефон и минибар. Секоја соба има фен и водата во бањите е минерална. Некои од бањите имаат кади, а останатите се со туш кабини.

На четвртиот кат на Спа Хотел Евридика, Девин со фантастичен поглед кон вечно зелените шуми на Родопите и прекрасниот центар на спа одморалиште Девин, елегантниот спа центар на хотелот располага со:
-Сауна
-Парна бања
- Тангентор
- Простории за масажа
- Шок туш
- Зона за релаксација
До СПА центарот се наоѓа сала за фитнес.

Комплексот има можност за организирање на корпоративни, семејни и други свечености и манифестации, подготовка на специјални јадења и специјалитети во пријатна и комфотна атмосфера по претходна нарачка.

Услови на понудата

 • Ваучерот  мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата важи за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 3.99 се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 до 11,99 - се доплаќа 7.5 € на ден.
 • За трет возрасен се доплаќа 12.5 € на ден.
 • Сите доплати се вршат рецепција во хотелот.
 • Валидност на ваучерот: од 20 ноември до 20 декември 2018 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на телефонски број: +359 0879/ 50 57 55 или +359885/ 23 25 59.
 • По купувањето на ваучерот, треба да ја потврдите Вашата резервација со диктирање на кодот за ваучерот на тел: +359 0879/ 50 57 55 или +359885/ 23 25 59.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Евридика, Девин

Девин, Р. Бугарија
ул. Освобождение № 25
Tел.: 
+359 ******; +******.
е-mail: [email protected]
Website: www.spahotelevridika.com

ВИП Понудата е обезбедена од Спа Хотел Евридика, Девин

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 20.11.2018 до 20.12.2018

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.