Одмор за двајца во Софија - Хотел Свети Никола, Софија

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Бутик Хотел Свети Никола, СофијаЛоциран во подножјето на планината Витоша, меѓу убава природа и импресивна панорама, на идеална локација во близина на Софија Хотел Свети Никола за своите посетители предлага удобност и спокојсрво во близина на градот со префинета хотелска атмосфера.
Хотелот "Свети Никола" располага со 10 луксузни хотелски соби со сите потребни услови за пријатно и незаборавно искуство за вас.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2465 денари (40 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба делукс
 • Еден појадок
 • Wi-Fi интернет
 • Надворешно детско катче
 • Паркинг

* Хотелот предлага СПА центар со доплата:
Парна бања – 10 € по човек / посета
Сауна 10 € по човек / посета
Фитнес 5 € по човек / по посета

Близината на бизнис хотелот до центарот на Софија го прави идеално место како за бизнис состаноци, така и за релаксација и бегство од градскиот метеж и ритамот на градот.
Веднаш штом ќе пристигнете во фоајето, ќе почувствувате топло добредојде и срдечност на целиот персонал на еден од најдобрите хотели во Софија.

Ако барате место со постојан висок стандард, изберете го ресторанот "Свети Никола". Се во ресторанот е направено со многу љубов и внимание кон деталите, a ентериерот создава чувство за романтика и домашен комфор кај секој посетител. Свети Никола е место за познавачи и естети. Свети Никола е елегантен ресторан со првикласна кујна и богата винска листа. Тука храната е уметност, а предлозите во нашето мени се импресивни.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Дете до 5,99 години се сместува бесплатно со 2 возрасни.
 • Валидност на ваучер: од 11 декември 2018 год. до 31 јануари 2019 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Неопходна е предрезервација е на тел: +359 885 888 882, +359 882 777 007 или [email protected]
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Свети Никола, Софија

Гр.Софиja, Р. Бугарија
Кв. Бојана
Ул. "Панорамен пат" 24Е  
Моб: +359 
****** 
Моб: +359 ******
e-mail: [email protected]
Website: www.svetinikolaboyana.com

ВИП Понудата е обесбедена од Бутик Хотел Свети Никола, Софија

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 11.12.2018 до 31.01.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.