Летување на Црно море во Черноморе - Хотел Аклади

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Аклади***, ЧерноморецСемеен хотел Аклади *** се наоѓа до градот Черноморец, на 24 км од Бургас, во реонот Аклади, и се наоѓа на 300 метри од плажата Тополите во Царскиот залив. Центарот на гррадот Черноморец е на 1 километар, а стариот дел на Созопол е на шест километри. Кампингот Градина е на 400 метри.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1106 денари (18 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

(важи за сместување од 03 до 30 јуни)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок на шведска маса
 • Една вечера
 • Базен
 • Мал детски базен
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Хотелот располага со 14 двокреветни соби, 2 апартмани и едно панорамско студио. Секоја просторија за сместување располага со телевизор со рамен екран, клима уред, кабловска телевизија, интернет, катче за седење и балкон со поглед кон базенот. На располагање на гостите е отворен базен со бесплатни лежалки, чадори и зона за деца.Има исто така и ресторан со летна градина и лоби бар. Гостите можат да го започнат денот со појадок, како и да изберат од традиционалната морска кујна и да пробаат од највкусната пица на фурна. Во хотелот има бесплатен приватен паркинг.
Домашни миленичиња се дозволени само со претходен договор и со доплата!

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување при минимум две ноќевања.
 • Деца до 3.99 години се сместуваат бесплатно со појадок.
 • Деца од 4 до 11.99 години плаќаат на лице место по 9 € на ден.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 03 до 30 јуни 2020 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни места на телефон: +359 885/37 65 56.
 • По купување на ваучерот треба да потврдите својата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 885/37 65 56.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Аклади

Хотел "Аклади"
Област Бургас, Р. Бугарија
Гр. Черноморец

М. Аклади
Моб: +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: www.hotelakladi.com

ВИП Понуда за одмор на Црно море 2020 од - Хотел Аклади***, Черноморец

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 03.06.2020 до 30.06.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.