Летување на Црно море во Китен - Парк-Хотел Атлиман Бич

Еднодневен пакет со појадок и вечера или појадок, ручек и вечера во Парк-Хотел Атлиман БичПарк Хотел Атлиман Бич се наоѓа во Китен, само 3 минути пешачење од популарната плажа Атлиман. Хотелот располага со  бесплатен фитнес центар, маса за пинг-понг, детско игралиште и игралиште за одбојка.

1. Еднодневен пакет со појадок и вечера: ВИП цена: 948 денари (15 €)
(Важи за сместување од 01 до 16 јуни и од 07 до 18 септември)

2. Еднодневен пакет со појадок, РУЧЕК и вечера: ВИП цена: 1169 денари (19 €)
(Важи за сместување од 01 до 16 јуни и од 07 до 18 септември)

3. Еднодневен пакет со појадок и вечера: ВИП цена: 1074 денари (17 €)
(Важи за сместување од 17 до 30 јуни и од 02 до 06 септември)

4. Еднодневен пакет со појадок, РУЧЕК и вечера: ВИП цена: 1264 денари (20 €)
(Важи за сместување од 17 до 30 јуни и од 02 до 06 септември)

5. Еднодневен пакет со појадок и вечера: ВИП цена: 1580 денари (25  €)
(Важи за сместување од 01 до 14 јули и од 22 август до 01 септември)

6. Еднодневен пакет со појадок, РУЧЕК и вечера: ВИП цена: 1738 денари (28 €)
(Важи за сместување од 01 до 14 јули и од 22 август до 01 септември)

7. Еднодневен пакет со појадок и вечера: ВИП цена: 1801 денар (29 €)
(Важи за сместување од 15 јули до 21 август)

8. Еднодневен пакет со појадок, РУЧЕК и вечера: ВИП цена: 1959 денари (32 €)
(Важи за сместување од 15 јули до 21 август)

ВИП ваучерoт е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок и вечера или појадок, ручек и вечера (според избраниот пакет)
 • Интернет (на лоби бар, рецепција)
 • Детско катче
 • Паркинг
 • Туристичка такса

* Еднокреветно сместување во двокреветна соба - се купуваат 2 ваучери, како и за 1 возрасен со 2 деца.
* Двокреветна соба - се купуваат 2 ваучери; максимален капацитет - 2 + 1;
* Фамилијарна соба - се купуваат 4 ваучери; максимален капацитет 4 + 1.

Дополнителни бесплатни услуги:
- Бесплатен безжичен интернет во просторот за рецепција, лоби бар, бесплатен ресторан и внатрешен парк.
- Детско катче со објекти за забава и спорт
- пинг понг
- Одбојкарско играчиште
- Фитнес
24-часовна продавница се наоѓа на 20 метри од хотелот. Дискотека Zangadore е на 500 метри. Автобуската станица во Китен е на околу 900 метри од хотелот.

Дополнителни платени услуги:
Користење на паркинг место од страна на клиентите на хотелот - сопствен необезбеден паркинг под видео надзор и бариера. Цена по возило за 24 часа во случај на резервација за паркирање со ноќевање.
- автомобил – 1.5 €
- минибус, џип – 2 €

За гарантиран паркинг простор потребно е да направите резервација при резервирањето за ноќевањата.

Хотелот се состои од 3 згради на 5 спрата, има 2 лифтови и има 178 двокреветни соби, 12 семејни соби и 3 апартмани. Секоја соба има балкон, кабловска телевизија, минибар и приватна бања. Некои од просториите располагаат со кујна.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице при сместени двајца возрасни.
 • Услови за сместување во Стандардна Двокреветна соба (2 + 1): Можност само за еден дополнителен кревет.
 • Дете до 4,99 години останува бесплатно со две возрасни лица.
 • За дете од 5 до 11,99 години се доплаќа 50% од цената за возрасен.
 • Деца над 12 години и трет возрасен купува ваучер.
 • Check-in по 14:00 часот Check-out до 12:00 часот Доцна одјавување (само ако е можно): 10.00 € со можност за користење до 17.00 часот.
 • При желба од страна на клиентот има можност од страна на хотелот за ослободување на собите до 12:00 часот. На пладне, клиентот должи 20,00 лв. Со можност за користење на собите до 17:00 часот. По 17:00 часот. цената на собата се плаќа според ценовникот.
 • Сите дополнителни плаќања се прават на рецепција.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 18 септември 2022 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на телефон: +359 894/ 563 797. (10:00 до 18:00)
 • Откако ќе го купите ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот по телефон: +359 894/ 563 797. (10:00 до 18:00)
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Парк-Хотел Атлиман Бич

Парк-хотел Атлиман Бич
Гр. Китен, Р. Бугарија
Ул. Атлиман 11
Тел. за резервации:
+359 
******
E-mail: [email protected]
Website: eghotels.bg/kiten/

 

ВИП Понудата е обезбедена од Парк-хотел Атлиман Бич!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2022 до 18.09.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.