Одмор во Бургас - Хотел Врли Брег

Еднодневен пакет во Хотел Врли Брег, БургасХотел Врли Брег е мал хотел кој се наоѓа во близина на станбениот комплекс „Меден Рудник“ во Бургас. Пријатна и мирна атмосфера. Хотел Врли Брег беше комплетно реновиран на крајот на 2008 година. Секоја соба има клима, фрижидер, ТВ, сателитска ТВ, безжичен интернет и сопствено купатило.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 553 денари (9 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Паркинг
 • Wi-Fi интернет (во општите делови на хотелот)

Хотелот располага со:
10 двокреветни соби
2 четворокреветни соби
2 апартмани

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, за двојно сместување.
 • Дете до 1,99 год се сместува бесплатно.
 • Деца од 2 до 11,99 год. доплаќа 3 € на ден на рецепција.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 28 февруари до 01 јули 2022 година.
 • Понудата не важи за офицојалните празници!
 • Пред да купите ваучер, прашајте за слободни термини на телефон: +359 885/77 66 66.
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација диктирајќи го бројот на вашиот ваучер на телефон: =359 885/77 66 66.
 • Видете ги сите правила и услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Врли Брег

Бургас, Р. Бугарија
Врли Брег,                               
Ул. Врли Брег №1
Email: [email protected]
Моб: ******
Website: www.kvartiri-burgas.com

ВИП Понудата за Црно море 2022 е обезбедена од Хотел Врли Брег

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 28.02.2022 до 31.12.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.