Одмор на Црно море во Китен - Хотел Даниела Уелнес

Еднодневен пакет со појадок + базен во Хотел Даниела, КитенХотел Даниела се наоѓа во градот Китен, на брегот на Црното море и располага со сместувачката база од 100 места. Се наоѓа во регионот на автобуската станица во Китен, на околу 300 метри. од плажите на Црното море. Хотелот е удобен и добро опремен. Сите соби и апартмани се со телевизор, фрижидер, клима, тераса и интернет. Бесплатно користење на базен и лежалки. Детски сектор на базенот. Голем двор. Ресторанот нуди исхрана на шведска маса.

ЕДНОДНЕВEН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТВИП цена: 1106 денари (18 €)
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Едeн појадок
 • Користење на базен со чадор и лежалки (до исцрпување на количините)
 • Џакузи
 • Турска бања
 • Парна бања
 • Финска сауна
 • Контрастен туш
 • Инфраред сауна
 • Кнајп клупа
 • Солна соба
 • Интернет 

ЕДНОДНЕВEН ВИКЕНД ПАКЕТ: ВИП цена: 1264 денари (20 €)
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Едeн појадок
 • Користење на базен со чадор и лежалки (до исцрпување на количините)
 • Џакузи
 • Турска бања
 • Парна бања
 • Финска сауна
 • Контрастен туш
 • Инфраред сауна
 • Кнајп клупа
 • Солна соба
 • Интернет

Сите се со самoстоен санитарен јазол, тераса, кабловска TV и фрижидер, клима уред, ( се плаќа дополнително), нова опрема и мебел. Има широк двор и градина со катче за рекреација, голем и детски базен со лежалки и чадори, бар кон базенот, скара, детско катче со играчки и паркинг. Се наоѓа веднаш до автобуската станица, на околу 350 м. од плажите на Црното море и на околу 150 м. од центарот на градот Китен.
Градот Китен се наоѓа на околу 55 км на југ од Бургас, и на 5 км од градот Приморско.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 5.99 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 6 до 11.99 години користат 50% попуст.
 • Деца над 12 години или трет возрасен купуваат Ваучер.
 • Паркинг – 2.5 € на ден .
 • Валидност на ваучер: од 18 ноември до 22 декември 2021 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 898/ 966 385.
 • По купување на ваучерот треба да потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 898/ 966 385.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Даниела Уелнес

Хотел Даниела
Гр. Китен, Р. Бугарија
Ул. Странџа №1

Тел: +359 ******

е-mail: [email protected]
ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од Хотел Даниела, Китен

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 18.11.2021 до 22.12.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.