14 февруари во Софија - Хотел Грами****

Еднодневен пакет за двајца со појадок и романтична вечера во хотел Грами****, СофијаСамо неколку денови остануваат до празникот на љубовта и виното!
Прославете го во хотел "Грами" **** каде што ќе ја направиме вашата љубовна ноќ магично искуство што вие и вашиот партнер ќе го паметите долго време. Подарете си незаборавна вечер во нашиот новоотворениот хотел со модерен дизајн и прекрасен панорамски поглед на планината Витоша и светлините на ноќната Софија.

Хотел Грами **** е најновиот хотел во Софија. Располага со 54 соби и 6 апартмани.
 

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 4361 денар (70 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Едно ноќевање за двајца
 • Еден појадок
 • Романтична вечера на 14-ти февруари
 • Комплимент - шише бело или црвено вино од винарска визба Edoardo Mirolio и минерална вода
 • Фитнес
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

МЕНИ "СВЕТИ ВАЛЕНТИН"

За неа:

 • Салата "Свежина" (микс од зелени салати, шери домати, снегулки од пармезан и  дресинг од мед и балсамов оцет)
 • Пилешки ролат со микс  на шумски печурки и моцарела, гарниран со рататуи од зеленчук, "Маклебе" (бадеми и суво грозје) и сос од павлака
 • Чоколадно брауни со малини

За Него:

 • Салата “Триколор” (домати, маринирано бело сирење и сос од Песто)
 • Свинско месо со полента со пармезан , глазирани моркови со сос грејви
 • Сладолед торта со ореви

Hotel Grami **** е одличен избор, како за бизнис гости, така и за релаксација и забава, културни и спортски цели. Нашиот љубезен и насмеан персонал е на Ваше располагање во секое време за да одговори на вашите прашања и потреби.

Панорамното Бистро на горниот кат нуди приватност и панорама кон планината Витоша. Појадок во бистрото ќе биде пријатен и ќе ве исполни со енергија и добро расположение.

Хотелот располага со бесплатен паркинг, интернет и фитнес.
Wellness центар, кој нуди разни видови на услуги и третмани за убавина.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се набави пред истекот на на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Дете до 12 години се сместува бесплатно.
 • Сите доплати се вршат на рецепција.
 • Валидност на понудата: од 14 февруари до 15 февруари 2018 година.
 • Пред купување на ваучер е неопходна предходна хотелска резервација на тел.: +359 894/52 15 35.
 • По купувањето на ваучерот, треба да ја потврдите вашата резервација со диктирање на кодот за ваучерот на тел.: +359 894/52 15 35.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Грами****

Гр. Софија, Р. Бугарија
Бул. Александар Малинов 79 Г
Тел: +359 ******
Email: [email protected]
Website: www.gramihotelsofia.com
Facebook: gramihotelsofia

ВИП Понудата е обезбедена од хотел Грами****, Софија!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 14.02.2018 до 15.02.2018

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.