Божиќ

Валидност 28.12 - 03.01
Цена на човек/ден 5056 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
0 купени

Нова година во Банско

Тридневен пакет со појадок и вечера + празнична новогодишна вечера и СПА во Хотелски комплекс...

Цена: 15168ден.
-50%
Валидност 15.12 - 29.12
Цена на човек/ден 1390.4 - 1422 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери21 купени
21 купени

Декември во Банско

Пакети за двајца со појадок и вечера + СПА во Хотел Ајсберг***, Банско

Купувате за 11376ден. 5688ден.
-50%
Валидност 28.04 - 02.05
Цена на човек/ден 1358.8 ден/ човек
Местоположба Семково
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери2 купени
2 купени

Великден во Семково Бугарија

Тридневен пакет со појадок, празничен Велигденски ручек, вечера + базен во Хотел Бор Семково

Купувате за 8153ден. 4076ден.
-50%
Валидност 15.03 - 25.04
Цена на човек/ден 1461.5 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери10 купени
10 купени

Викенд за двајца во Банско, Бугарија

Дводневен викенд пакет за двајца со појадок и вечера + ароматична када и СПА во Хотел Орфеј****,...

Купувате за 11692ден. 5846ден.
-50%
Валидност 06.03 - 31.03
Цена на човек/ден 1314.56 - 1292.44 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери2 купени
2 купени

Одмор во март во Банско

Тридневен и петдневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел Орфеј****, Банско

Купувате за 7894ден. 3947ден.
-50%
Валидност 06.03 - 31.03
Цена на човек/ден 1689.02 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
0 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет за двајца со домашен појадок и вечера + вино од винарска визба Старосел + СПА во...

Купувате за 6756ден. 3378ден.
-50%
Валидност 07.03 - 31.03
Цена на човек/ден 1157.51 - 1136.97 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
0 купени

Одмор во март во Банско

Тридневен и петдневен пакет со домашен појадок + користење на СПА услуги во Хотел Орфеј****, Банско

Купувате за 6946ден. 3473ден.
-50%
Валидност 19.01 - 29.02
Цена на човек/ден 1374.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери131 купени
131 купени

БАНСКО Ве очекува!

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел Орфеј****, Банско

Купувате за 2749ден. 1375ден.
-50%
Валидност 19.01 - 29.02
Цена на човек/ден 1447.28 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери29 купени
29 купени

БАНСКО Ве очекува!

Петдневен делничен пакет со појадок, ручек и вечера + користење на СПА услуги во Хотел Орфеј****,...

Купувате за 14473ден. 7236ден.
-50%
Валидност 02.01 - 31.01
Цена на човек/ден 1579.05 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери34 купени
34 купени

Лускуз за двајца во БАНСКО

Две ноќевања на база полн пансион + ароматична бања и користење на СПА услуги во Хотел Орфеј****,...

Купувате за 12634ден. 6317ден.
1