Нова активна понуда од Тодорини Куќи:

Еднодневен пакет со појадок + внатрешен базен во Тодорини куќи, Копривштица - Р. Бугарија

Простанало време:
Цена: 1106ден.

Одмор во Копривштица, Буга - Тодорини Куќи

Еднодневен пакет со појадок + внатрешен базен во Тодорини куќи, Копривштица - Р. БугаријаКуќата за гости "Тодорини куќи" состои 2 куќи за одмор, изградени во стар преродбенски стил, карактеристичен за гратчето Копривштица - познато по впечатливата архитектура. Хотелот е погоден како за спокоен семеен одмор така и за организирање на зелени училишта, семинари, курсеви и др.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1027 денари (17 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двојна соба
 • Еден појадок
 • Џакузи
 • Сауна
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Куќата има капацитет од 36 места во соби за двајца, тројца, четворица и еден апартман. Објектот е новоизградена зграда со еколошки чисто парно греење, лоцирана во центарот на градот, веднаш до зградата на Општината.
На располагање на гостите се - таверна со бугарска кујна, опширен заден двор, паркинг места. Во близина на хотелот се наоѓа и градскиот парк.

На располагање на гостите е и центар  за релаксација со парна бања, џакузи и масажи. Собите се со сопствен санитарен јазол, телевизор, интернет.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е валидна за сместување од недела до четврток.
 • Деца до 3 години се сместуваат бесплатно.
 • За деца од 3 до 12 години се доплаќа 50% од цената за возрасен. 
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 15 декември 2021 г. до 28 февруари 2022 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Пред купување на ваучерот е потребно да направите барање за слободни датуми на тел: +359 887/349 901; +359 718/421 40.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 887/349 901; +359 718/421 40.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Тодорини Куќи

"Тодорини куќи"
Гр. Копривштица, Р. Бугарија
Ул. Л.Каравелов №22
Тел: +359 ******
Моб: +359 ******

E-mail: [email protected]
Website: www.todorinikashti.com

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер Куќа за гости Тодорини куќи, град Копривштица.

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.12.2021 до 28.02.2022
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.