Одмор во Добриниште - Куќа за гости "Гергана" гр.Добриниште

Еднодневен пакет со лифт карта за ски зона Добриниште во Куќа за гости Гергана ДобриништеКуќа за гости Гергана се наоѓа во  Добриниште на 5км. од Банско.Во амбиентот на семејната куќа ќе почувствувате домашен комфор и топлина во текот на целата година. Куќата е новоизградена, собите се звучно изолирани и термоизолирани, со локално греење, купатило и WC, кабловска телевизија и сопствен паркинг.
 

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП Цена: 1612 денари (26 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање за едно лице во двокреветна соба
 • Еднодневна лифт карта за скијачка зона Добриниште
 • Интернет 
 • Паркинг (по можност)

Повластени цени на лифт карта за деца:

 • До 4 годишна возраст - бесплатно.
 • Од 4 до 12 годишна возраст - се плаќа 8 € за еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште.

Лифт картата се добива од рецепцијата на хотел Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер.

Kуќа за гости "Гергана" нуди пријатен престој по ниски цени, одлични услови за скијање, екскурзии до забележителностите на Југозападна Бугарија: Рожен, Мелник, Рилски манастир. Аппетитни специјалитети за појадок, ручек и вечера во таверната во типичен преродбенски амбиент.
Куќа за гости Гергана нуди пријатен престој, одлични услови за скијачки туризам, патувања до историските знаменитостите на Југозападна Бугарија: Рожен, Мелник, Рилскиот манастир. Хотелот располага со сауна и предлага различни видови масажи. Вкусни  специјалитети за појадок, ручек и вечера во таверната во типичен  добринишки амбиент. Таверната располага со 25 места, камин, телевизор, локално парно. Во неа се нуди врвна бугарска кујна, како и традиционални јадења од добринишкиот регион: капама, чумлек, Катино мезе, бракада, суџук, крвавица, специјалитети на ражен ...

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот важи за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Едно дете до 3,99 години се сместува бесплатно.
 • За дете од 4 до 9.99 години  се доплаќа 70% од цената за возрасен.
 • За дете на возраст над  10 години или трето возрасно лице е потребно да купите ваучер.
 • Лифт картата се добива од рецепција на Хотел Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер на хартија.
 • Валидност на ваучер: од 21 јануари до 31 март 2021 година
 • Пред купување на ваучерот е потребна претходна резервација  на тел: +359 886/98 98 68; +359 886/43 65 64.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости "Гергана" гр.Добриниште

Гр.Добриниште
Ул."Чобан Бојчо" №14 
Моб: ******
Моб: ****** 
E-mail: [email protected] 

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Куќа за гости "Гергана" Добриниште 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 08.12.2020 до 31.03.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.