Летување на Црно море во Царево - хотел Regina beach

50% попуст на еднодневен пакет за двајца + базен во Апартмански комплекс Regina Beach Hotel, НестинаркаRegina Beach Hotel е луксузен апартмански комплекс, лоциран во прекрасниот залив Нестинарка на самиот брег на Црно море. Комплексот е целосно завршен во 2008 година и нуди максимална удобност и комфор.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 2528 денари (41 €)-50% = 1264 денари (20.5 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Користење на базенот во комплексот
 • Чадор и лежалки на базенот (до исцрпување на количините)
 • Интернет во собите
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 3160 денари (51 €)-50% = 1580 денари (25.5 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Ноќевање во студио
 • Користење на базенот во комплексот
 • Чадор и лежалки на базенот (до исцрпување на количините)
 • Интернет во собите
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 3602 денари (58 €)-50% = 1801 денари (29 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни и две деца до 11.99 год. и вклучува:

 • Ноќевање во едноспален апартман
 • Користење на базенот во комплексот
 • Чадор и лежалки на базенот (до исцрпување на количините)
 • Интернет во собите
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 5056 денари (82 €)-50% = 2528 денари (41 €)
ВИП ваучерот е за четворица возрасни и две деца до 11.99 год. или петмина возрасни и вклучува:

 • Ноќевање во двоспален апартман со поглед кон Црно море
 • Користење на базенот во комплексот
 • Чадор и лежалки на базенот (до исцрпување на количините)
 • Интернет во собите
 • Паркинг

 

Комплексот располага со пространа еднособни и двособни апартмани, студиа и соби, климатизирани и опремени со сите задолжителни удобности за одмор. Гостите може да се релаксираат околу базените - за возрасни и за деца, или во градината на хотелот, каде да се оддадат комплетен одмор. Морето е само на неколку чекори подалеку од базенот. Меѓу градината и плажата се наоѓа ресторан La playa кој ќе Ве воодушеви со преубавата медитеранска кујна. Бидете наши гости и ние ќе се погрижиме да имате скокоен и убав одмор.
Во комплексот исто така ќе најдете прекрасен спа центар, кој ќе придонесе да се  чувствувате упрекрасно по време на Вашиот одмор.

Туристичкото гратче Царево се наоѓа на 65 км јужно од Бургас, а плажата Нестинарка е на 2 километри од градот Царево.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Сместување: двојна соба - двајца возрасни; студио - двајца возрасни; едноспален апартманан - двајца возрасни и две деца до 11.99 г .; двоспален апартман со поглед кон Црно море - четири возрасни и две деца до 11.99 години или пет возрасни.
 • Предлагаме и детско креветче со претходна нарачка.
 • Валидност на понудата: од 15 мај до 20 јуни 2016 година.
 • Неопходна е претходна резервација на тел: +359 887/46 31 57 или +359 887/40 21 84.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

хотел Regina beach

гр. Царево, Р. Бугарија
плажа Нестинарка
комплекс Regina Mare
Тел: +359 ******
Тел: +359 ******
Website: www.reginamare.eu
Facebook: Regina-Beach-Hotel

 

 

ВИП Понудата е обезбедена од хотел Regina Beach, плажа Нестинарка!
 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.05.2016 до 20.06.2016

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.