Летување на Црно море во Поморие - Спа хотел Марина Холидеј Клуб**** Поморие

Четиридневен пакет со појадок за целото семејство во Спа хотел Марина Холидеј Клуб**** гр. Поморие Р. БугаријаSPA хотел Марина Холидеј Клуб е нов луксузен комплекс со четири ѕвездички, кој работи во текот на целата година. Се наоѓа во почетокот на град Поморие, на 200 метри од бртегот и плажите на Црното море. Комплексот се состои од 50 трособни и 100 двособни луксузно опремени апартмани, опремени со климатизација, кабловска телевизија, телефон и кујнски мебел. На територијата на комплексот се наоѓаат Балнео & SPA -център, Медицински центар со лекарски кабинет и физиотерапија, Фитнес-сала, мини голф, надворешен базен, Лоби бар и бар кон базенот, главен ресторан, битов скара - ресторан, детско катче, сала за конференции, подземна гаража .

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена : 9488 денари (154 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни и две деца до 12 години или тројца возрасни и вклучува:
(Важи од 01 до 20 јуни 2016)

 • Четири ноќевања во апартман со една спална
 • Четири појадоци на шведска маса
 • Користење на базен и лежалки со чадор
 • Бесплатно користење на безжичен интернет - Wi-Fi
 • Бесплатно користење на подземен паркинг

ВИП Понудата е обезбедена од SPA хотел Марина Холидеј Клуб ****

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Сместување во апартман со 2 спални на 3-ца возрасни со 1 дете од 5 до 12 год. = 1 ваучер / се доплаќаат дополнителни 10% од вредноста на ваучерот на лице место /
 • Сместување во апартман со 2 спални на 4-ца возрасни = 1 ваучер / се доплаќаат дополнителни 15% од вредноста на ваучерот на лице место /
 • Сместување во апартман со 2 спални на 4-ца возрасни  со 2 деца до 12 год. = 1 ваучер / се доплаќаат дополнителни 20% од вредноста на ваучерот на лице место /
 • Валидност на ваучер: од 01 до 20 јуни 2017 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 879/25 52 60, +359 59/629 500.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Спа хотел Марина Холидеј Клуб**** Поморие

Гр. Поморие, Р. Бугарија
Тел: +359 ******
Tел: +359 
******
E-mail: [email protected] 
Website:www.marinaholidayclub.com

ВИП Понудата е обезбедена од SPA хотел Марина Холидеј Клуб****   

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 31.05.2017 до 20.06.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.