Летување на Црно море во Приморско - Семеен Хотел Дајана, Приморско

Еднодневни пакети со појадок и вечера во Семеен Хотел Даjaна, ПриморскоХотел Дajана се наоѓа на прва линија на брегот, од каде се открива прекрасна глетка кон морските бранови и плажите на Црното Море. Само на 10 минути од централниот плоштад на градот Приморско. Овде можете да уживате во прекрасните морски изгреви и залези.

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 948 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:
(Важи за периодот
 од 01 до 25 септември)

 • Ноќевање во двокреветна соба без поглед и без тераса
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 1074 денари (17 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:
(Важи за периодот
 од 01 до 25 септември)

 • Ноќевање во двокреветна соба со поглед и со тераса
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 1201 денари (19 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:
(Важи за периодот од 11 јули до 31 август)

 • Ноќевање во двокреветна соба без поглед и без тераса
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 1327 денари (21 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:
(Важи за периодот од 
11 јули до 31 август)

 • Ноќевање во двокреветна соба со поглед и со тераса
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет
 • Туристичка такса

Местата во хотелот се распределени во 14 соби и 2 апартмани. Просториите се со нов и пријатен мебел и нудат се што е потребно за еден комплетен одмор.

Во ресторанот има место за 60 лица, дел од местата се на панорамска тераса, од која се отвора поглед кон крајбрежјето.
Градот Приморско е лоциран на мал полуостров на брегот на Црното Море, во подножјето на планината Странџа, која овде се сретнува со црноморскиот брег. Градот се наоѓа на 50 километри на југ од Бургас.
Благодарение на локацијата на границата на две географски ширини, таму каде што се спојуваат умерено континенталната и медитеранска клима, Приморско е топ дестинација за летување во Бугарија.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при двојно сместување, при минимум две ноќевања.
 • Деца до 6 години се сместуваат бесплатно без исхрана.
 • Деца од 6 до 12 годишна возраст, сместени на дополнително легло - доплата 50% од вредноста на ваучерот.
 • Лица над 12 годишна возраст купуваат цел ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепција на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 21 јуни до 25 септември 2019 година.
 • Сместувањете во хотелот се врши од 14:00 - 18:00 часот, а ослободувањето на просториите е од 08:00 до 12:00 часот.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 888/41 94 13.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен Хотел Дајана, Приморско

гр. Приморско, Р. Бугарија
ул. Бриз №5

Тел: +359 ******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2019 е обезбедена од Семеен Хотел Дajана, Приморско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 11.07.2019 до 12.09.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.