Летување на Црно море во Приморско - Куќа за гости Нептун

Еднодневен пакет во двоспален апартман за до четири лица во Куќа за гости Нептун, ПриморскоКуќа за гости Нептун се наоѓа на 50 метри од северенaта плажа на Приморско и на 5мин. пешачење од центарот на градот, во тивка и мирна уличка. На последниот кат има мансарда за општа употреба од каде се открива прекрасен поглед кон заливот Стомополу и природниот резерват Ропотамо.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1738 денари (28 €)
ВИП ваучерот е за до четири лица и вклучува:

(Важи за сместување од 01 јуни до 10 јули)

 • Ноќевање во двоспален апартман
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2370 денари (38 €)
ВИП ваучерот е за до четири лица и вклучува:

(Важи за сместување од 11 јули до 31 август)

 • Ноќевање во двоспален апартман
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Градот Приморско е лоциран на мал полуостров на брегот на Црното Море, во подножјето на планината Странџа, која овде се сретнува со црноморскиот брег. Градот се наоѓа на 50 километри на југ од Бургас.
Благодарение на локацијата на границата на две географски ширини, таму каде што се спојуваат умерено континенталната и медитеранска клима, Приморско е топ дестинација за летување во Бугарија.

Понудата е обезбедена од страна на нашиот партнер Куќа за гости Нептун, град Приморско. 

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата важи при минимум две ноќевања.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 31 август 2019 година.
 • Пред купување на ваучерот е потребно да направите барање за слободни датуми на тел: +359 894/ 57 84 41.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 894/ 57 84 41.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Нептун

Куќа за гости Нептун
Гр. Приморско, Р. Бугарија
Ул. Нептун №11
Tел: +359 
******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2019 е обезбедена од нашиот партнер Куќа за гости Нептун, град Приморско.

 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2019 до 31.08.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.