Летување на Црно море во Царево - Хотел Панорама - Царево

Еднодневен пакет за целата летна сезона со појадок, ручек и вечера + базен во хотел Панорама, Царево!Хотел "Панорама" е лоциран во живописното црноморско гратче Царево, на 80 метри од морскиот брег и само 3 минути пешачење од центарот на градот. Во летниот бар ќе уживате во ароматично кафе или освежувачки пијалок ... а можете да се разладите и во нашиот базен.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1264 денари (20€)
Вип ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во избран тип просторија, според максималната пополнетост на редовните кревети
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Користење на базен и лежалки
 • Интернет
 • Паркинг

За нашите гости предлагаме соби со два и три кревети, како и апартмани удобни за четири или пет луѓе. Секоја соба располага со фрижидер, кабелска телевизија, wi-fi. Во собите има клима уред. Паркинг, детско катче, надворешен базен и летна бавча се на Ваше располагање.

Царево е пријатно туристичко гратче на Црно море во југоисточна Бугарија. Се наоѓа во близина на градот Ахтопол и отстои на 70 километри југоисточно од Бургас.

Градот Царево е лоциран на мал полуостров, вдаден во Црно море. Јужно од градот се наоѓа врв Папија со 502 m надморска височина, погледот од таму кон Царево и крајбрежјето на Странџа е прекрасен.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 3 год. возраст се сместуваат бесплатно.
 • За дете од 3 до 12 год. возраст, сместено на редовно легло се доплаќа 16 € на вечер на база ноќевање со појадок, ручек и вечера.
 • Сите доплати се вршат на рецепција.
 • Валидност на ваучер од 06 јули до 15 септември 2017 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 893/83 87 78; +359 877/77 44 12.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 893/83 87 78; +359 877/77 44 12.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Панорама - Царево

гр. Царево
ул. Љубен Каравелов - над централната градска плажа
Тел: +359 ******; +359 
******
е-mail: [email protected]
Website: www.panoramatsarevo.com

ВИП Понудата за Црно море 2017 е обезбедена од хотел Панорама, Царево! 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 06.07.2017 до 15.09.2017

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.