Летување на Црно море во Царево - Хотел Панорама - Царево

Еднодневен пакет за целата летна сезона со појадок, ручек и вечера + базен во хотел Панорама, Царево!Хотел "Панорама" е лоциран во живописното црноморско гратче Царево, на 80 метри од морскиот брег и само 3 минути пешачење од центарот на градот. Во летниот бар ќе уживате во ароматично кафе или освежувачки пијалок ... а можете да се разладите и во нашиот базен.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1106 денари (18 €)
Важи за периодот од 28 јуни до 03 јули
Вип ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Користење на базен и лежалки
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1264 денари (20 €)
Важи за периодот од 10 јули до 10 септември
Вип ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во избран двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Користење на базен и лежалки
 • Интернет
 • Паркинг

За нашите гости предлагаме соби со два и три кревети, како и апартмани удобни за четири или пет луѓе. Секоја соба располага со фрижидер, кабелска телевизија, wi-fi. Во собите има клима уред. Паркинг, детско катче, надворешен базен и летна бавча се на Ваше располагање.

Царево е пријатно туристичко гратче на Црно море во југоисточна Бугарија. Се наоѓа во близина на градот Ахтопол и отстои на 70 километри југоисточно од Бургас.

Градот Царево е лоциран на мал полуостров, вдаден во Црно море. Јужно од градот се наоѓа врв Папија со 502 m надморска височина, погледот од таму кон Царево и крајбрежјето на Странџа е прекрасен.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Прво дете до 6 год. возраст се сместува бесплатно без исхрана.
 • За второ дете до 6 год. возраст на дополнително легло се доплаќа 50 % од цената на пакетот на база ноќевање со појадок, ручек и вечера.
 • Прво дете од 7 до 12 дете  год. возраст на дополнително легло се доплаќа 50 % од цената на пакетот на база ноќевање со појадок, ручек и вечера.
 • За сместување на еден возрасен со две деца во двокреветна соба за двете деца се доплаќа по 50% од цената на пакетот.
 • За единечно сместување се доплаќа 70% од цената на редовен кревет.
 • Сите доплати се вршат на рецепција.
 • Валидност на ваучер: од 28 јуни до 03 јули и од 10 јули до 10 септември 2017 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 893/83 87 78.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 893/83 87 78.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Панорама - Царево

гр. Царево
ул. Љубен Каравелов - над централната градска плажа
Тел: +359 ******

е-mail: [email protected]
Website: www.panoramatsarevo.com

ВИП Понудата за Црно море 2017 е обезбедена од хотел Панорама, Царево! 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 28.06.2017 до 10.09.2017

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.