Одмор на Црно море во Приморско - Хотел Примавера 2 - Приморско

Еднодневен пакет со појадок и вечера во двокреветна соба или студио + прошетка со јахта во Хотел Примавера 2, ПриморскоАпарт Хотел Примавера 2 се наоѓа во центарот на Приморско, во близина на плоштадот на општината и само 50 метри од плажите на Црно море.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 787 денари (12 €)

Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

Важи за сместување од 15 до 30 јуни и од 01 до 20 септември

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Едeн појадок
 • Една вечера
 • Прошетка со јахта (при соодветни временски услови)
 • Wi fi интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2781 денар (45 €)
Вип Ваучерот е за четири лица и вклучува:

Важи за сместување од 15 до 30 јуни и од 01 до 20 септември

 • Ноќевање во студио за четворица
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Прошетка со јахта (при соодветни временски услови)
 • Wi fi интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1040 денари (17 €)

Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

Важи за сместување од 01 до 14 јули и од 25 до 31 август

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Едeн појадок
 • Една вечера
 • Прошетка со јахта (при соодветни временски услови)
 • Wi fi интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3410 денари (55 €)
Вип Ваучерот е за четири лица и вклучува:

Важи за сместување од 01 до 14 јули и од 25 до 31 август

 • Ноќевање во студио за четворица
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Прошетка со јахта (при соодветни временски услови)
 • Wi fi интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1356 денари (22 €)

Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

Важи за сместување од 15 јули до 25 август

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Едeн појадок
 • Една вечера
 • Прошетка со јахта (при соодветни временски услови)
 • Wi fi интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 4452 денари (72 €)
Вип Ваучерот е за четири лица и вклучува:

Важи за сместување од 15 јули до 25 август

 • Ноќевање во студио за четворица
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Прошетка со јахта (при соодветни временски услови)
 • Wi fi интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

* Прошетка со јахта е една, без оглед на бројот на ноќевањата. При неповолни временски услови за прошетката со јахта хотелот не должи никакви компензации!

Хотелот располага со 15 двокреветни соби, 6 студиа и 2 апартмани.

Сите простории се опремени со клима уред, фрижидер, купатило со бесплатни тоалети.
Во студиата и апартманите има дневен престој за седење со софа, кујна, прибори, садови, бокал за кафе.

Бесплатен wi-fi е достапен во целиот хотел.

Во близина на хотелот се наоѓаат деноноќна продавница, ресторани и пабови.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни или за четири лица сместени во студио.
 • Дете до 1.99 год. се сместува бесплатно во двокреветна соба.
 • Дете од 2 - 5.99 год. се доплаќа на рецепција 2 € за ноќевање појадок.
 • За деца од 6 до 11.99 год. се доплаќа на рецепција 4 € за ноќевање појадок.
 • За лица над 12 год. возраст на дополнително легло се доплаќа 80% од цената на редовен лекреветгло во двокреветна соба, и се сместуваат на дополнителен кревет.
 • При несоодветни временски услови за прошетката со јахта, хотелот не  должи никаква компензација!
 • Валидност на ваучер: од 15 јуни до 20 септември 2020 година.
 • Потребна е претходна хотелакс резервација на тел: +359 882/66 97 07.
 • Видете ги сите Општи Услови

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Примавера 2 - Приморско

Гр. Приморско, Р. Бугарија
Ул. Черно море 46
Тел: +359 ******
Email: 
[email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Хотел Примавера 2, Приморско!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.06.2020 до 20.09.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.