Одмор на Црно море во Кранево - Хотел Анкор

Еднодневен пакет со појадок во хотел Анкор, Кранево

Еднодневен пакет со појадок во хотел Анкор, Кранево

Изберете пакет

1.Еднодневен пакет со појадок во хотел Анкор, Кранево (Важи за сместување во јуни и септември)

Цена: 758 ден.
Купете

2.Еднодневен пакет со појадок во хотел Анкор, Кранево (Важи за сместување во јули и август)

Цена: 1122 ден.
Купете
Валидност 01.06.2022 - 30.09.2022
Цена на човек/ден 758.4 - 1121.8 ден.ден/ човек
Местоположба Кранево
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Вип ваучерот важи за еден човек во двокреветнa, трокреветнa, четирикреветна собa или апартман, при максимална пополнетост на редовните кревети.
 • Деца до 14 г. плаќаат 5 € за ноќевање со појадок.
 • Валидност на ваучер: Важи за периодот од 01 јуни до 30 септември 2022 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 895/41 02 17.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 895/41 02 17.
 • Видете ги сите општи услови.

Кранево, Р. Бугарија
Ул. Приморска 9
Тел: +359 895/  41 02 17
Email: [email protected]
Facebook: hotelankor

ВИП Понудата за Црно море 2022 е обезбедена од хотел Анкор, Кранево!

Еднодневен пакет со појадок во хотел Анкор, Кранево

Изберете пакет

1.Еднодневен пакет со појадок во хотел Анкор, Кранево (Важи за сместување во јуни и септември)

Цена: 758 ден.
Купете

2.Еднодневен пакет со појадок во хотел Анкор, Кранево (Важи за сместување во јули и август)

Цена: 1122 ден.
Купете
Валидност 01.06.2022 - 30.09.2022
Цена на човек/ден 758.4 - 1121.8 ден.ден/ човек
Местоположба Кранево
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Вип ваучерот важи за еден човек во двокреветнa, трокреветнa, четирикреветна собa или апартман, при максимална пополнетост на редовните кревети.
 • Деца до 14 г. плаќаат 5 € за ноќевање со појадок.
 • Валидност на ваучер: Важи за периодот од 01 јуни до 30 септември 2022 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 895/41 02 17.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 895/41 02 17.
 • Видете ги сите општи услови.

Кранево, Р. Бугарија
Ул. Приморска 9
Тел: +359 895/  41 02 17
Email: [email protected]
Facebook: hotelankor

ВИП Понудата за Црно море 2022 е обезбедена од хотел Анкор, Кранево!

Лоциран во туристичкото селце на Кранево, лоциран на 1 км. од Албена и 5 километри од Златните Песоци, хотел Анкор е идеално место од каде да започнете ја авантурата на бугарското крајбрежје на Црното Море. Опкружен со бројни знаменитости (природни, културни и историски) и само на 500 метри од плажите, хотелот е идеална почетна точка за вашиот одмор.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 758 денари (12 €)
Вип ваучерот е за еден човек и вклучува:
Важи за сместување во јуни и септември

 • Ноќевање во двокреветнa, трокреветнa, четирикреветна собa или апартман, при максимална пополнетост на редовните кревети
 • Еден појадок
 • Користење на базен, лежалки и чадор
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1122 денари (18 €)
Вип ваучерот е за еден човек и вклучува:
Важи за сместување во јули и август

 • Ноќевање во двокреветнa, трокреветнa, четирикреветна собa или апартман, при максимална пополнетост на редовните кревети
 • Еден појадок
 • Користење на базен, лежалки и чадор
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Хотелот располага со двокреветни, трокреветни, четирикреветни соби, како и со апартмани (до 5 лица). Хотелот располага со вкупно 19 соби - 8 двокреветни, 3 трокреветни 3 четирикреветни соби, како и со 5 апартмани.

Љубезниот персонал е подготвен да одговори адекватно на секое ваше желба и барање, а ресторанот ќе ви предложи вкусна храна и пијалоци на најдобри цени - до базенот или на нашата летна тераса. Вашата летна авантура ве очекува - хотел Анкор - Кранево!

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Вип ваучерот важи за еден човек во двокреветнa, трокреветнa, четирикреветна собa или апартман, при максимална пополнетост на редовните кревети.
 • Деца до 14 г. плаќаат 5 € за ноќевање со појадок.
 • Валидност на ваучер: Важи за периодот од 01 јуни до 30 септември 2022 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 895/41 02 17.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 895/41 02 17.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Анкор

Кранево, Р. Бугарија
Ул. Приморска 9
Тел: +359 895/  41 02 17
Email: [email protected]
Facebook: hotelankor

ВИП Понудата за Црно море 2022 е обезбедена од хотел Анкор, Кранево!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2022 до 30.09.2022
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.