Летување на Црно море во Приморско - Хотел Левел

Еднодневен пакет со појадок и вечера или со со појадок, ручек и вечераво хотел Левел, Приморско

Еднодневен пакет со појадок и вечера или со со појадок, ручек и вечераво хотел Левел, Приморско

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок и вечера во хотел Левел, Приморско (од 20 мај до 09 јуни и од 06 септември до 03 октомври)

Цена: 948 ден.
Купете

Еднодневен пакет со со појадок, ручек и вечераво хотел Левел, Приморско (од 10 јуни до 08 јули и од 26 август до 05 септември)

Цена: 1106 ден.
Купете

Еднодневен пакет со со појадок, ручек и вечераво хотел Левел, Приморско (од 09 јули до 25 август)

Цена: 1390 ден.
Купете
Валидност 19.05.2021 - 03.10.2021
Цена на човек/ден 948 - 1390.4 ден.ден/ човек
Местоположба Приморско
Купени 70 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек при сместени двајца возрасни при минимум три ноќевања.
 • Деца до 5.99 години се сместуваат бесплатно (без исхрана).
 • Деца од 6 до 11.99 години плаќаат 75% од цената за возрасен.
 • Деца над 12 години или трет возрасен купуваат ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 20 мај до 03 октомври 2021 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 885/ 70 98 89.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Гр. Приморско, Р. Бугарија
Ул. "Лотос" 3
Тел: +359 
885/ 70 98 89
Email: [email protected]
Website: www.level-hotel.com

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од хотел Левел, гр. Приморско!

Еднодневен пакет со појадок и вечера или со со појадок, ручек и вечераво хотел Левел, Приморско

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок и вечера во хотел Левел, Приморско (од 20 мај до 09 јуни и од 06 септември до 03 октомври)

Цена: 948 ден.
Купете

Еднодневен пакет со со појадок, ручек и вечераво хотел Левел, Приморско (од 10 јуни до 08 јули и од 26 август до 05 септември)

Цена: 1106 ден.
Купете

Еднодневен пакет со со појадок, ручек и вечераво хотел Левел, Приморско (од 09 јули до 25 август)

Цена: 1390 ден.
Купете
Валидност 19.05.2021 - 03.10.2021
Цена на човек/ден 948 - 1390.4 ден.ден/ човек
Местоположба Приморско
Купени 70 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек при сместени двајца возрасни при минимум три ноќевања.
 • Деца до 5.99 години се сместуваат бесплатно (без исхрана).
 • Деца од 6 до 11.99 години плаќаат 75% од цената за возрасен.
 • Деца над 12 години или трет возрасен купуваат ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 20 мај до 03 октомври 2021 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 885/ 70 98 89.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Гр. Приморско, Р. Бугарија
Ул. "Лотос" 3
Тел: +359 
885/ 70 98 89
Email: [email protected]
Website: www.level-hotel.com

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од хотел Левел, гр. Приморско!

Хотел Левел во градот Приморско се наоѓа на 200 метри, во непосредна близина на северниата плажа на градот, во месноста позната како "Перла".
Вашето незаборавно лето во хотел Левел во Приморско ќе биде комбинација како со неверојатното крајбрежје, убавите плажи, синото море и топлото сонце, исто така и со добрата услуга и совршените услови во хотелот.

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 948 денари (15 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(Важи за периодот од 20 мај до 09 јуни и од 06 септември до 03 октомври)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • ​Една вечера
 • Користење на базен и лежалки (до исцрпување на количините)
 • Детско катче
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 1106 денари (18 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(Важи за периодот од 10 јуни до 08 јули и од 26 август до 05  септември)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Користење на базен и лежалки (до исцрпување на количините)
 • Детско катче
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 1390 денари (22 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(Важи за периодот од 09 јули до 25 август)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Користење на базен и лежалки (до исцрпување на количините)
 • Детско катче
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Сите соби и апартмани на хотелот Левел се опремени со клима уред, фрижидер, TV, телефон, бања со туш кабина, фен, сопствен балкон и поседуваат секакви удобности за Вашиот незаборавен одмор на Црно море во Приморско. Во хотел Левел Приморско можете да се забавувате како што никаде на друго место, додека децата Ви лудувамат во детското катче, или на базенот во хотелот. Хотелот располага со сала за билјард, маса за пинг понг, фитнес сала, како и со велосипеди за изнајмување.
Лоби барот во хотел 'Левел "е на располагање на сите туристи, тука тие можат да го поминуваат слободното време. Гостите на хотелот можат во секое време да уживаат во разновидно мени од пијалаци во пријатна атмосфера.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек при сместени двајца возрасни при минимум три ноќевања.
 • Деца до 5.99 години се сместуваат бесплатно (без исхрана).
 • Деца од 6 до 11.99 години плаќаат 75% од цената за возрасен.
 • Деца над 12 години или трет возрасен купуваат ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 20 мај до 03 октомври 2021 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 885/ 70 98 89.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Левел

Гр. Приморско, Р. Бугарија
Ул. "Лотос" 3
Тел: +359 
885/ 70 98 89
Email: [email protected]
Website: www.level-hotel.com

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од хотел Левел, гр. Приморско!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 19.05.2021 до 03.10.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.