Нова Година во Банско - Апартмански комплекс Четирилисна детелина

Дводневен или тридневен пакет со појадок + празнична Новогодишна вечера во таверна Чевермето од Апартмански комплекс Четирилисна детелина***Апартмански комплекс Четирилисна Детелина - Банско, ви нуди незаборавен одмор во подножјето на планината Пирин. Комплексот е комплетно реновиран во 2017 година, и предлага комфорни апартмани опремени со кујнско катче и удобен мебел. Од терасите на апартманите се гледаат снежните врвови на трите  планини кои го заобиколуваат Банско- Пирин, Рила и Родопите.

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 11976 денари (194 €)
ВИП ваучер е за ЕДНО лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Две ноќевања во студио или апартман
 • Две појадоци, од кои еден доцен појадок на 01.01.2018.
 • Празнична новогодишна вечера на 31.12.17. во Таверна "Чевермето" Банско
 • Новогодишна програма
 • Релакс центар - загреан базен со минерална вода, парна бања, сауна и џакузи
 • Бесплатен Wi Fi
 • Бесплатен паркинг само за гостите на хотелот
 • 9% ДДВ и туристичка такса

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 12608 денари (204 €)
ВИП ваучер е за ЕДНО лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Три ноќевања во студио или апартман
 • Три појадоци, од кои еден доцен појадок на 01.01.2018.
 • Празнична новогодишна вечера на 31.12.17. во Таверна "Чевермето" Банско
 • Новогодишна програма
 • Релакс центар - загреан базен со минерална вода, парна бања, сауна и џакузи
 • Бесплатен Wi Fi
 • Бесплатен паркинг само за гостите на хотелот
 • 9% ДДВ и туристичка такса

Празничната новогодишна вечера во таверната „Чевермето“ вклучува:

 • Салата ордевер
 • Предјадење - печено сино сирење со џем од боровинки
 • Главно јадење - свински врат со печени компири
 • Десерт - баклава
 • Овошје и јаткасти плодови
 • Ракија 100 мл.
 • 1/2 шише бело / црвено вино
 • Чаша шампањ
 • Минерална вода 500 мл.
 • Безалкохолен пијалок 250 ml.

Празничната програма во таверната Чевермето ќе биде со диџеј и музика во живо.

Комплекс Четирилисна детелина се состои од четири самостојни згради лоцирани во затворен комплекс, кој располага со ресторан, центар за релаксација со топол базен, парна бања, сауна, џакузи и паркинг.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 2 години без користење на основен кревет - бесплатно.
 • За деца од 2 до 12 години се доплаќа 145 € за дводневен пакет и 155 € за тридневен пакет.
 • Можност за транспорт до таверна Чевермето (со доплата).
 • ВАЖНО! Поради безбедносни причини не е дозволено палење на камините во апартманите. 
 • Пред да купите ваучер, треба да проверите за слободни места и за резервација на тел: +359 886/05 03 18.
 • Откако ќе го купите вашиот ваучер, треба да ја потврдите Вашата резервација диктирајќи го кодот на вашиот ваучер на тел: +359 886/05 03 18.
 • Валидност на ваучер: 29 декември 2017 година до 2 јануари 2018 година.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартмански комплекс Четирилисна детелина

Гр. Банско, Р. Бугарија
Ул. Јаворов № 18
Тел: +359 
******
Email: 
[email protected][email protected]
Website: www.eghotels.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Апартмански комплекс Четирилисна детелина***!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 29.12.2017 до 02.01.2018

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.