Одмор во Добриниште - Куќа за гости Мунини

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Добриниште во Куќа за гости МуниниКуќа за гости "Мунини" нуди одлични услови за одмор на планина во секое време од годината. Овде секој гостин ќе може да се наслади на домашен комфор и топло гостопримство, опуштена атмосфера и удобност, вкусни Пирински гозби и прекрасни глетки кон планината. Куќа за гости Мунини е и одлична почетна точка за посети на уникатните природни атракции на Пирин планина, прошетки низ Пиринските патеки, јавање коњи, берење на билки, печурки и диви плодови.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1580 денари (26 €) - 50% = 790 (13 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Куќа за гости Мунини нуди сместување во 3 соби (кои се со самостоен санитарен јазол). Вкупниот капацитет на куќата е 10 луѓе. Собите се удобно опремени, со кабловска телевизија, Wi-Fi и парно греење. Во Куќа за гости Мунини на располагање имате одлична таверна, телевизор. Овде домаќините можат да Ви предложат вкусни домашно зготвени Пирински гозби. Куќата располага со пространа летна тераса од која се открива чудесна глетка кон планинат. Куќата располага со паркинг.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Деца до 6 годинишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 6 до 14 годишна возраст плаќаат 7 € за појадок и вечера.
 • Валидност на ваучер: од 20 јануари до 30 март 2016 година.
 • Понудата не важи за 14 февруари и 3 март 2016 година.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 892/05 62 56, +359 896/35 35 87.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Мунини

Град Добриниште, Р. Бугарија
Ул. 
П. Хилендарски №18
Моб: +359 ******
Моб: +359 ******
Е-mail: [email protected]
Website: www.dobrinishte.wix.com
Facebook: 
Къща за гости Мунини

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - Куќа за гости "Мунини"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 20.01.2016 до 31.03.2016

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.