Одмор во Банско - Апартхотел Аспен - Банско

Еднодневен пакет со појадок + користење на СПА услуги во Апартхотел Аспен, Банско - БугаријаСекој човек сонува за незаборавен одмор. И ние  во апартхотел "Аспен" ќе ви го обезбедиме со удобност, комфор и добра услуга.
Хотелот е лоциран спроти станицата на помалку од 100 метри од  Ски-лифтот. Ви нудиме пространи и пријатни апартмани со прекрасен поглед кон Пирин, Рила и Родопите.
За да биде потполно вашето уживање, за Вас функционира модерен СПА центар со затворен базен, сауна, парна бања, амам и различни видови масажи.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1454 денари (24 €) - 50% = 727 денари (12 €)
ВИП ваучерот е за едно лице 
и вклучува:

 • Ноќевање во едноспален апартман 
 • Еден појадок
 • Внатрешен базен
 • Парна бања
 • Сауна
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Хотелот располага со 45 еднокреветни, 8 двокреветни соби и 4 студиа.
Секој апартман  нуди:
опремена кујна
LCD
TV
сателитска телевизија
телефон
наметка, папучи
Ресторанот ќе ги задоволи Вашите кулинарски желби, благодарение на суптилното мајсторство на нашиот готвач, а винската листа вклучува вина од стариот и новиот свет, како и од домашни реномирани  винарски визби.
Нашиот персоналот е млад и симпатичен, подготвен да ги исполни сите ваши желби.

Кај нас ќе ги доживеете Вашите волшебни моменти со вашите најблиски!

Услови на понудата

 • Вип ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Минимален број купени Ваучери - 2.
 • Деца до 5.99 години се сместуваат бесплатно со двајца возрасни.
 • Дете од 6 до 11.99 год. сместено на дополнително легло во едноспален апартман - 3.5 € за ноќевање со појадок.
 • Дете од 12 до 15.99 год. сместено на дополнително легло во едноспален апартман - 6 € за ноќевање со појадок.
 • Лица над 16 год. трет возрасен сместени на дополнително легло во едноспален апартман - 7.5 € за ноќевање со појадок.
 • Сите партиципации и доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 882 00 44 17.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, така што ќе го издиктирате бројот на ваучерот на телефон: +359 882 00 44 17.
 • Валидност на ваучер: од 19 септември до 31 октомври 2017 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартхотел Аспен - Банско

Гр. Банско, Р. Бугарија
Ул. Кралев двор №3
Тел: ******">+******
E-mail: [email protected]
Website: www.aparthotelaspen.com

ВИП Понудата е обезбедена од Апартхотел Аспен, Банско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 19.09.2017 до 31.10.2017

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.