Велигден во Банско - Гранд Роjaл Апартмански Комплекс и СПА

Пакети со појадок и вечера + празничен Велигденски ручек СПА и во Гранд Ројал Апартмански КомплексПодарете си незаборавен одмор на Пирин планина во  Гранд Роjaл Апартмaн Комплекс и СПА.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 12387 денари (201 €)
Вип Ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Три ноќевања во едноспален апартман
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Еден празничен Велигденски ручек на 16.04.2017
 • Едно џакузи за двајца (еднократно 20мин.)
 • Сауна
 • Парна бања
 • Базен
 • Релакс зона
 • Шок ведро
 • Лакониум
 • Фитнес
 • Детски клуб и игралиште
 • Паркинг (до пополнивање на слободните места)
 • Интернет пристап
 • Туристичка такса
 • ДДВ

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 15294 денари (248 €)
Вип Ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Четири ноќевања во едноспален апартман
 • Четири појадоци
 • Четири вечери
 • Еден празничен Велигденски ручек на 16.04.2017
 • Едно џакузи за двајца (еднократно 20мин.)
 • Сауна
 • Парна бања
 • Базен
 • Релакс зона
 • Шок ведро
 • Лакониум
 • Фитнес
 • Детски клуб и игралиште
 • Паркинг (до пополнивање на слободните места)
 • Интернет пристап
 • Туристичка такса
 • ДДВ

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 18075 денари (293 €)
Вип Ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Пет ноќевања во едноспален апартман
 • Пет појадоци
 • Пет вечери
 • Еден празничен Велигденски ручек на 16.04.2017
 • Едно џакузи за двајца (еднократно 20мин.)
 • Сауна
 • Парна бања
 • Базен
 • Релакс зона
 • Шок ведро
 • Лакониум
 • Фитнес
 • Детски клуб и игралиште
 • Паркинг (до пополнивање на слободните места)
 • Интернет пристап
 • Туристичка такса
 • ДДВ

* Празничнниот Велигденски ручек ќе биде со специјално мени и ќе вклучува музичка програма.

Апартманскиот комплекс на Гранд Ројал комплекс & Спа се наоѓа само на 250-300 метри од првата станица на жичарницата, меѓу нови згради и со одличен поглед кон планината. Вкупниот изглед на комплексот претставува еден завршен архитектонски ансамбл исполнет во традиционалниот за Банско романтичен стил, а во исто време ги има сите карактеристики и квалитети, својствени за еден 4-ѕвезден комфор - елегантна комбинација на функционалност, форми и визуелни  решенија.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот не вклучува користење на амам, масажи и процедури за разубавување.
 • За време на ручек и вечера не се вклучени пијалоци.
 • Појадокот и вечерата се на шведска маса или на сет мени (во зависност од пополнетоста на хотелот).
 • Гостите започнуваат со вечера во денот на сместување и завршуваат со појадок во денот на напуштање на хотелот.
 • Дете до 2,99г се сместува бесплатно, но не користи никакви услуги.
 • За прво дете од 3 до 12,99г. – се доплаќа на лице место во хотелот: Пакет 3 ноќевања – 50 €. (3 ноќевања + 3 појадоци + 1 празничен ручек + 3 вечери); Пакет 4 ноќевања – 60 €. (4 ноќевања + 4 појадоци + 1 празничен ручек + 4 вечери); Пакет 5 ноќевања - 70. (5 ноќевања + 5 појадоци + 1 празничен ручек + 5 вечери).
 • За второ дете од 3 до 12,99г. – се доплаќа на лице место во хотелот: Пакет 3 ноќевања – 29 €. (3 ноќевања + 3 појадоци + 1 празничен ручек + 3 вечери); Пакет 4 ноќевања – 35 €. (4 ноќевања + 4 појадоци + 1 празничен ручек + 4 вечери); Пакет 5 ноќевања – 42 €. (5 ноќевања + 5 појадоци + 1 празничен ручек + 5 вечери).
 • Трет возрасен и дете на 13 и повеќе годинина дополнително легло - доплаќа на лице место во хотелот: Пакет 3 ноќевања – 66 €. (3 ноќевања + 3 појадоци + 1 празничен ручек + 3 вечери); Пакет 4 ноќевања – 82 €. (4 ноќевања + 4 појадоци + 1 празничен ручек + 4 вечери); Пакет 5 ноќевања – 100 €. (5 ноќевања + 5 појадоци + 1 празничен ручек + 5 вечери).
 • Во доплатата за сместување на дополнително легло не е вклучено користење на џакузи.
 • Суми за неискористени услуги не се враќаат.
 • При непристигане на туристите Ваучерот се смета за искористен.
 • Валидност на ваучер: од 13 до 17 април 2017 година.
 • Барањето за слободни места не се смета за резервација.
 • Потребно е да доставите испечатите ваучер на Прием во хотелот.
 • Со претходна резервација на: +359 749/960 44 (08:00 - 17: 00ч.) Или - +359 887/88 25 58 (од 09:00 до 17: 00ч) или на e-mail адреса: [email protected]
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Гранд Роjaл Апартмански Комплекс и СПА

Гранд Ројал Апартман Комплекс
Гр. Банско, Р. Бугарија
ул. Тодорини очи №3
Тел: +359 ******
Моб: 
+359 ****** ( 9 - 17ч.)
E-mail: [email protected]
Website: www.grandroyale.bg

ВИП Понудата е предоставена од Гранд Ројал Апартман Комплекс и СПА, Банско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 13.04.2017 до 17.04.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.