Зимување во Банско - Хотел Каса Флоримонт - Банско

Тридневен и четиридневен пакет со појадок, вечера и лифт карта за ски зона Добриниште + користење на СПА услуги во Хотел Каса Флоримонт***, БанскоХотел Каса Флоримонт е триѕвезден  хотел со четириѕвездна  удобност и функционалност. Тука ќе ги откриете  удобноста и топлината, од кои имате потреба за релаксирачки одмор во планината и истовремено ќе имате лесен пристап до центарот на Банско.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: 10049 денари (163 €)- 50% = 5024 денари (81.5 €)
ВИП Ваучерот е за едно лице при двојно сместување и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Тридневна лифт карта за ски зона Добриниште
 • Затворен топол базен (голем и мал)
 • Фитнес
 • Сауна од 17 до 19 часот
 • Парна бања од 17 до 19 часот
 • Интернет

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: 13209 денари (214 €)- 50% = 6604 денари (107 €)
ВИП Ваучерот е за едно лице при двојно сместување и вклучува:

 • Четири ноќевања во двокреветна соба
 • Четири појадоци
 • Четири вечери
 • Четиридневна лифт карта за ски зона Добриниште
 • Затворен топол базен (голем и мал)
 • Фитнес
 • Сауна од 17 до 19 часот
 • Парна бања од 17 до 19 часот
 • Интернет

Опција за доплата: ЗА СКИ ОПРЕМА НА ЧОВЕК ЗА 4 ДЕНА - 23 € и ЗА ТРИ ДEНA: 18 € (ДО ИСЦРПУВАЊЕ НА КОЛИЧИНИТЕ!

Повластени цени на лифт карта за деца:
До 4 годишна возраст - бесплатно.
Од 4 до 12 годишна возраст - се плаќа 6 € за еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште.

Лифт картата се добива од рецепцијата на хотел Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер.

Хотелот располага со 23 стандардни двокреветни соби и 4 простории тип junior suite. Просториите имаат балкон, кревет - King size, мини бар, плазма телевизор со кабловска телевизија, гардеробер, централно греење, купатило со туш кабина, фен. Просториите тип - junior suite се доволно удобни за да се чувствуваат удобно во нив 3 гости.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Деца до 4 годишна возраст се сместуваат бесплатно на дополнително легло.
 • Деца од 4 до 12 годишна возраст, сместени на дополнително легло плаќа 7.5 € на ден.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Преференцијални цени на лифт карта за деца:
 • До 4 годишна возраст - бесплатно.
 • Од 4 до 12 годишна возраст - плаќаат по 6 € за еднодневен лифт карта за ски зона Добриниште.
 • Лифт картата се добива од рецепцијата на хотелот Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 03 јануари до 30 март 2017 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 888/ 31 65 75.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Каса Флоримонт - Банско

Хотел "Каса Флоримонт"
Гр. Банско, Р. Бугарија

ул. Љубен Каравелов № 2

Тел: +359 ******

E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е предоставена од Хотел "Каса Флоримонт", Банско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 03.01.2017 до 30.03.2017

Уште понуди:

Одмор во Мелник

Цена: 1 390ден.

Одмор во Банско

Цена: 2 133ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.