Релаксација во Банско Бугарија - Хотел Каса Флоримонт - Банско

Еднодневен пакет со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Хотел Каса Флоримонт***, Банско - БугаријаХотел Каса Флоримонт е двоѕвезден  хотел со висока удобност и функционалност. Овде  ќе ги откриете  удобноста и топлината, од кои имате потреба за релаксирачки одмор во планината и истовремено ќе имате лесен пристап до центарот на Банско.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1890 денари (30 €) - 50% = 945 денари (15 €)
ВИП Ваучерот е за едно лице при двојно сместување и вклучува:

 • Едно ноќевање во двојна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Внатрешен топол базен (голем и мал)
 • Фитнес
 • Сауна од 17 до 19 часот
 • Парна бања од 17 до 19 часот
 • Интернет

Хотелот располага со 23 стандардни двокреветни соби и 4 простории тип junior suite. Просториите имаат балкон, кревет - King size, мини бар, плазма телевизор со кабловска телевизија, гардеробер, централно греење, купатило со туш кабина, фен. Просториите тип - junior suite се доволно удобни за да се чувствуваат удобно во нив 3 гости.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Понудата важи при минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 4 годишна возраст се сместуваат бесплатно на дополнително легло.
 • Деца од 4 до 12 годишна возраст, сместени на дополнителен кревет плаќаат 50% од цената на возрасен.
 • Трет возрасен купува цел Ваучер.
 • Поединечно сместување - доплата од 7.5 €  на ден.
 • Доплатите се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 април до 10 мај 2017 година.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 888/ 31 65 75.
 • По купување на Ваучерите треба да ја потврдите Вашата резервација во хотелот.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Каса Флоримонт - Банско

Хотел "Каса Флоримонт"
Гр. Банско, Р. Бугарија

ул. Љубен Каравелов № 2

Тел: +359 ******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е предоставена од Хотел "Каса Флоримонт", Банско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.04.2017 до 10.05.2017

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.