Зимска бајка во Банско - Хотел Каса Флоримонт - Банско

Еднодневен пакет со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Хотел Каса Флоримонт***, Банско - БугаријаХотел Каса Флоримонт е триѕвезден  хотел со четириѕвездна  удобност и функционалност. Тука ќе ги откриете  удобноста и топлината, од кои имате потреба за релаксирачки одмор во планината и истовремено ќе имате лесен пристап до центарот на Банско.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1833 денари (30 €) - 50% = 916 денари (15 €)
(важи за периодот: од 01 ноември до 01 декември 2015 година.)
ВИП Ваучерот е за ЕДНО лице при двојно сместување и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Затворен топол базен (голем и мал)
 • Фитнес
 • Сауна
 • Парна бања
 • Интернет

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 2212 денари (36 €) - 50% = 1106 денари (18 €)
(важи за периодот: од 01 декември 2015 година до 30 март 2016 година)
ВИП Ваучерот е за ЕДНО лице при двојно сместување и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Затворен топол базен (голем и мал)
 • Фитнес
 • Сауна
 • Парна бања
 • Интернет

Хотелот располага со 23 стандардни двокреветни соби и 4 простории тип junior suite. Просториите имаат балкон, кревет - King size, мини бар, плазма телевизор со кабловска телевизија, гардеробер, централно греење, купатило со туш кабина, фен. Просториите тип - junior suite се доволно удобни за да се чувствуваат удобно во нив 3 гости.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Понудата важи при минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 4 годишна возраст се сместуваат на дополнително легло бесплатно.
 • Деца од 4 до 12 годишна возраст, сместени на дополнителен кревет плаќаат 50% од цената на возрасен.
 • Поединечно сместување - Доплата се 7.5 €  на ден.
 • Доплатите се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 ноември до 01 декември 2015 година, и од 01 декември до 30 март 2016 година.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 897 50 41 32.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Каса Флоримонт - Банско

Хотел "Каса Флоримонт"
Гр. Банско, Р. Бугарија

Тел: +359 ******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е предоставена од Хотел "Каса Флоримонт", Банско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.11.2015 до 30.03.2016

Уште понуди:

Одмор во Мелник

Цена: 1 390ден.

Одмор во Банско

Цена: 2 133ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.