All indlusive во Банско - Хотел Френдс***, Банско

Еднодневен пакет на база All inclusive + СПА вo Хотел Френдс***, БанскоХотел Френдс *** се наоѓа во прекрасниот планински град Банско во Бугарија. Хотелот располага со 41 модерни и стилски опремени соби со спална и два дополнителни кревети, 4 апартмани со две соби, две бањи, хидромасажна када. 4 луксузни апартмани со две соби, две бањи, хидромасажна када, камин и голема тераса со прекрасен поглед кон Пирин и Рила.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ:VIP цена: 1232 денари (20 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна стандардна соба
 • Исхрана на база All Inclusive Light
 • Сауна
 • Парна бања
 • Џакузи
 • Релакс зона
 • Детско катче
 • Интернет
 • 10% попуст од цените за масажи и СПА услуги
 • Туристичко осигурување и ДДВ

Хотел Френдс предлага модерни и комфорни соби и апартмани за сместување во срцето на Банско. Со својот елегантен дизајн, гостопримството и посветеност кон своите гости се стремиме да Ви го направиме патувањето полесно и поудобно.
Сите соби во Хотел Френдс *** се со удобни двојни кревети, минибар, телевизор со кабловска телевизија, телефон, гардеробер, биро, звукоизолирани прозорци и врати и бесплатен Wi-Fi интернет.
За целосен одмор и рекреација располагаме со релакс зона, каде можете да уживате во нашата  сауна, парна бања, џакузи и масажни третмани.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Деца до 5.99 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • Дете од 6 до 11.99 годишна возраст доплаќа 10 € на ден.
 • Второ дете од 6 до 11.99 годишна возраст се сместува бесплатно.
 • За лица над 12 години или трет возрасен се доплаќа 15 € на ден.
 • За единечно сместување се доплаќа 10 € на ден . 
 • За сместување на еден возрасен со дете до 11.99 годишна возраст се доплаќа 14 € на ден.
 • Доплата за сместување во апартман - 5 € на вечер.
 • Нопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 899 14 43 06.
 • Валидност на ваучер: од 29 јуни до 09 септември 2018 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Френдс***, Банско

Хотел Френдс
Банско, Р. Бугарија
ул. "Рајна Кнегиња" №2
Моб: +359 ******
Email: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Френдс

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 29.06.2018 до 09.09.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

Програма ALL Inclusive LIGTH:
8.00 – 10.00 ч. - појадок сп кафе, чај, сок /пост микс/;
12.30 – 14.00 ч. – ручек со пијалоци /сок, наливно пиво и вино, бугарски алкохол - ракија,
вотка, џин, мента, мастика;
18.30 – 20.30 ч. – вечера со пијалоци 
/сок, наливно пиво и вино, бугарски алкохол - ракија,
вотка, џин, мента, мастика;

Исхраната е на  шведска маса при минимум 20 гости. Пијалоците по програмата
All Inclusive Light се сервираат само во ресторанот во наведените часови за време на оброците;