Зимување во Банско, Бугарија - Апартхотел Марија-Антоанета Резиденс

Еднодневен делничен и викенд пакет на база All Inclusive во Хотел Марија-Антоанета Резиденс, Банско



Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот Ви го запира здивот и сè наоколу е во целосна хармонија.
Овде е  лоциран Апартхотел Марија - Антоанета Резиденс!
Апарт  хотел Марија Антоанета Резиденс е прекрасен триѕвезден  хотел на привилегирано место во центарот на китното  планинско село Банско, реномирано Ски и рекреациско одморалиште. Хотелот е идеално место за забава, семеен одмор, ски одмор, романтично бегство од секојдневието, спортска рекреација или камп за обука  во секое време од годината.

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: 2907 денари (47 €) - 50% = 1454 денари (23.5 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање во  двојна соба или студио
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Внатрешен базен
 • Сауна
 • Парна бања
 • Фитнес
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: 3413 денари (55 €) - 50% = 1706 денари (27.5 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање во двојна соба или студио
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Внатрешен базен
 • Сауна
 • Парна бања
 • Фитнес
 • Туристичка такса и ДДВ

*Доколку има помалку от 30 гости сместени по програма all inclusive или НВ исхраната е по мени!

Лоциран во месноста Страгите, од хотелот се открива прекрасен поглед кон Пирин планина. При дизајнирањето на резиденцијата е предвидено секој прозорец и секој балкон да предоставува одлична панорамска глетка на величествената планина и природа.
Хотелот располага со SPA центар - затворен базен, 2 сауни, парна бања, фитнес центар и кабинети за масажа.
Голем избор од двокреветни соби, студиа, еднокреветни  апартмани со кујна и апартмани  со камин во дневната соба.
• Рецепциja и туристичка канцеларија;
• Лоби бар;
• Ресторан;
• Откриен  бар за летните денови;
• Лифт  во  секој  сектор  на комплексот;
• Гардероба за скијање;
• Подземен паркинг и надземни паркинг места;
• Кабелска телевизија во секоја соба;
• Неверојатната локација, величествените  глетки кон планината, удобните  апартмани, како и нашиот љубезен персонал, ќе го направат незаборавен вашиот одмор!

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување при минимум две ноќевања.
 • Дете 0 - 5.99 години се сместува бесплатно на дополнително легло
 • Дете 6- 11.99 години на дополнително легло се сместува  на 50% од цената за редовно легло, Возрасен на дополнително легло - 70% од цената на редовно легло
 • Дете 0-12 години на редовно легло не користи попуст
 • Доплата за единечно сместување – 16 € / Ден
 • Доплата за апартман – 10 € / Вечер
 • Домашни миленици – 5 €. / Ден
 • Изнајмување на СПА крпа – 2.5 € / Депозит 10 € /,
 • Изнајмување на СПА наметка – 5 € / Депозит 15 € /
 • Детско креветче – 2.5 € / Ден
 • Валидност на ваучер: од 05 јануари до 01 март 2016 година.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 885/99 99 29.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартхотел Марија-Антоанета Резиденс

Апартхотел Марија-Антоанета 
Гр. Банско, Р. Бугарија
Кв. Глазне
месност Страгите
Тел: +359 
******
E-mail: [email protected]
Website: www.maria-antoaneta.com

ВИП Понудата е предоставена от нашиот партнер Апартхотел Марија-Антоанета Резиденс, град Банско.

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 05.01.2016 до 01.03.2016

Уште понуди:

Одмор во Мелник

Цена: 1 390ден.

Одмор во Банско

Цена: 2 133ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.