14 февруари во Банско, Бугарија - Апартхотел Марија-Антоанета Резиденс

Дводневен пакет со појадок и вечера + СПА во Хотел Марија-Антоанета Резиденс, БанскоТаму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот Ви го запира здивот и сè наоколу е во целосна хармонија.
Овде е  лоциран Апартхотел Марија - Антоанета Резиденс!
Апарт  хотел Марија Антоанета Резиденс е прекрасен триѕвезден  хотел на привилегирано место во центарот на китното  планинско село Банско, реномирано Ски и рекреациско одморалиште. Хотелот е идеално место за забава, семеен одмор, ски одмор, романтично бегство од секојдневието, спортска рекреација или камп за обука  во секое време од годината.

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: 6899 денари (112 €) - 50% = 3444 денари (56 €)

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Две ноќевања во двојна соба
 • Два појадоци на шведска маса во ресторанот на хотелот
 • Една вечера на шведска маса во ресторанот на хотелот
 • Една празнична романтична вечера на 13.02 во таверна "Банско" за Вашето празнично расположение пејач - DJ Пламен
 • Користење на СПА зона / сауна, парна бања, внатрешен загреан базен
 • фитнес, интернет, сите даноци и такси

Празнично мени:

Салата: "Свети Валентин" - шопска салата, зелка салата,
млечна салата, мајонез салата, печена пиперка, маслинки
Главно јадење: Пилешко "Ромео и Јулија" – пилешки филети со сос од печурки, гарнир сотирани компири
Десерт: Паста "Валентинка"
Пијалоци: 50 гр. Ракија или вотка, чаша бело или црвено
вино, минерална вода, кока кола

Лоциран во месноста Страгите, хотелот открива прекрасен поглед кон Пирин планина. При дизајнирање на резиденцијата е предвидено секој прозорец и секој балкон да предоставува одлична панорамска глетка на величествената планина и величествена природа.
Хотелот располага со SPA центар - затворен базен, 2 сауни, парна бања, фитнес центар и кабинети за масажа.
Голем избор од двокреветни соби, студиа, еднокреветни  апартмани со кујна и апартмани  со камин во дневната соба.
• Рецепциja и туристичка канцеларија;
• Лоби бар;
• Ресторан;
• Откриен  бар за летните денови;
• Лифт  во  секој  сектор  на комплексот;
• Гардероба за скијање;
• Подземен паркинг и надземни паркинг места;
• Кабелска телевизија во секоја соба;
• Неверојатната локација, величествените  глетки кон планината, удобните  апартмани, како и нашиот љубезен персонал, ќе го направат незаборавен вашиот одмор!

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Доплата за апартман – 10 € на вечер на просторија
 • Доплата за дополнителна ноќевање – 20 € на човек со вклучен појадок и вечера.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 885/99 99 29.
 • Валидност на ваучер: од 12 до 15 февруари 2016 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартхотел Марија-Антоанета Резиденс

Апартхотел Марија-Антоанета 
Гр. Банско, Р. Бугарија
Кв. Глазне
месност Страгите
Тел: +359 
******
E-mail: [email protected]
Website: www.maria-antoaneta.com

ВИП Понудата е предоставена от нашиот партнер Апартхотел Марија-Антоанета Резиденс, град Банско.

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 12.02.2016 до 15.02.2016

Уште понуди:

Одмор во Мелник

Цена: 1 390ден.

Одмор во Банско

Цена: 2 133ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.