Зимување во Банско - Хотел Шато Вапцаров - Банско

Еднодневен пакет со појадок + внатрешен базен во Хотел Шато ВапцаровПочувствувајте ја магијата на најдоброто скијачко одморалиште во Бугарија!
Пространи соби, топол пречек, удобност и релаксација Ве чекаат во Хотел Шато Вапцаров! Ако уживате во скијањето, спа процедурите, доброто јадење или сакате прошетки во природата, тогаш хотел Шато Вапцаров е Вашето место!

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 1011 денари (16 €)
ВИП ваучерот е за еден човек при двојно сместување и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Едeн појадок
 • Внатрешен базен
 • Надворешно затворено игралиште
 • Wi fi интернет
 • Паркинг

Сите стандардни соби се опремени со 2 стандардни кревети кои можат да бидат распоредени еден до друг или поодделно, во зависност од желбата на гостите. Сите двокреветни соби имаат можност за сместување на трет гостин на дополнително стандардно легло. Двоседот се растегнува и исто така може да служи за кревет. Стандардните соби се опремени со пространи бањи и нудат поглед кон планината.

СПА центар
Нашиот спа центар е опремен со голем внатрешен базен, џакузи, мермерна парна бања, сауна со поглед кон планината и зона за релаксација. За гостите кои сакаат да тренираат хотелот нуди и фитнес центар .

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот важи за еден човек, при двојно сместување, при минимум две ноќевања.
 • Деца до 2.99 години се сместуваат бесплатно на база ноќевање
 • Дете од 3 до 11.99 години на дополнително легло  плаќа на лице место во хотелот 9 € на ден.
 • Трет возрасен купува цел Ваучер.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 700 12 622
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 700 12 622 и +359 876/ 23 70 00.
 • Валидност на ваучер: од 06 февруари до 31 март 2018 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Видете ги сите Општи Услови

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Шато Вапцаров - Банско

град Банско, Р. Бугарија
ул. Солун 23
Тел: +******
+359 ******

E-mail: [email protected]
Website: www.chateauvaptzarov.com

ВИП Понудата е предоставена од хотел Шато Вапцаров

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 06.02.2018 до 31.03.2018

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.