Зимски одмор во Банско, Бугарија - Пирин Плејс

Еднодневен пакет во едноспален апартман за двајца возрасни + две деца во Комплекс Пирин Плејс, БанскоКомплекс "Пирин Плејс" се наоѓа веднаш наспроти  почетна станица на жичарницата во Банско. Прекрасниот поглед кој се открива од комплексот го прави ексклузивна атракција како во зима така и во текот на летото. Гостите можат да уживаат во мирот и тишината во едно од најпознатите и  најдобрите места за скијање во Европа.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3002 денари (49 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни + две деца или тројца возрасни и вклучува:
Важи за сместување од 08 декември до 18 декември и од 12 март до 23 март

 • Едно ноќевање во едноспален апартман
 • Туристички данок и осигурување
 • Интернет

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3444 денари (56 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни + две деца или тројца возрасни и вклучува:
Важи за сместување од 19 до 25 декември, од 09 до 22 јануари и од 06 февруари до 11 март

 • Едно ноќевање во едноспален апартман
 • Туристички данок и осигурување
 • Интернет

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3508 денари (57 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни + две деца или тројца возрасни и вклучува:
Важи за сместување од 02 до 08 јануари и од 23 јануари до 05 февруари

 • Едно ноќевање во едноспален апартман
 • Туристички данок и осигурување
 • Интернет

Удобна локација - во непосредна близина на жичарницата, на 1.5 км од центарот на Банско.
Хотелот располага со 3 студиа, 9 апартмани со една спална, 2 апартмани со две спални.
Студио: една соба со брачен  кревет.
Апартман со 1 спална (APT 2): дневна соба со софа и спална соба со брачен  кревет, разделени со врата.
Апартман со 2 спални (APT 4): дневна соба со мебел и 2 спални (едната - со брачен кревет, другата - две поединечни кревети), разделени со врата.
Карактеристики во просториите: кујна опремена со прибор за готвење, пегла  и даска за пеглање, чајник, локално греење.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Максимално сместување во едноспален апартман: 2 возрасни + 2 деца или 3 возрасни
 • Валидност на ваучер: од 08 декември 2017 год. до 23 март 2018 година.
 • Понудата не важи за следните периоди: 24.12-26.12 и 30.12-02.01.
 • Потребна е претходна резервација на телефон: +359 894 628 156.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Пирин Плејс

Комплекс „Пирин Плејс"
Банско, Р. Бугарија
Пирин 115

Моб: +359 ******; +359 ******
e-mail: [email protected]
Website: www.homecarebg.com

ВИП Понудата е осигурена од Хоум Кеар БГ ЕООД

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 08.12.2017 до 23.03.2018

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.