Велигден во Банско, Бугарија - Хотелски комплекс Winslow Infinity

Дводневен или тридневен пакет со појадок и вечера + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity, БанскоХотелски комплекс Winslow Infinity е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето на планината. Хотелскиот комплекс се состои од три хармонични згради со пријатна патио - градина.

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3539 денари (57 €)

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Две ноќевања во студио или апартман
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Користење на загреан внатрешен базен
 • Лежалки
 • Фитнес
 • Сауна
 • Парна бања
 • Џакузи
 • Шок базен
 • Релакс зона
 • Интернет
 • Осигурување, туристичка такса и ДДВ

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 5309 денари (86 €)

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Три ноќевања во студио или апартман
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Празничен Велигденски ручек на 16.04. од 12:00 - 14:00 часот
 • Користење на загреан внатрешен базен
 • Лежалки
 • Фитнес
 • Сауна
 • Парна бања
 • Џакузи
 • Шок базен
 • Релакс зона
 • Интернет
 • Осигурување, туристичка такса и ДДВ

ПОЈАДОК: 08:00 - 10:00 - на шведска маса или сет мени + кафе, чај, сок, вода.
ВЕЧЕРА: 19:00 - 21:00 - на шведска маса или сет мени.

*Доколку има помалку ог 20 гости во Хотелот, исхраната се врши по претходно подготвено сет мени.

Платени услуги:

подземен паркинг - 7 € за 24 часа
бањарка - 5 € до крајот на престојот со депозит од 15 €
масажи

*Доплата /на рецепција/ за дводневниот пакет за Празничен Велигденски ручек на 16.04. – 12 € за возрасен и 6 € за дете од 6 до 11.99 год. возраст.

 

Гостите можат да уживаат во ресторан, затворен базен, сауна, парна бања, џакузи, сала за фитнес, сала за игри и лоби бар. Секоја зграда е опремена со лифт и располага со подземен и надземна паркинг.
Во комплексот има широк спектар на станови со различни големини - од мали студиа до големи апартмани со три спални. Апартманите се луксузно опремени и нудат возбудлив поглед кон планината или прекрасниот патио. Зградите се изградени во типичниот за Банско архитектонски стил.
Секој апартман располага со целосно опремени кујна, купатило со туш или када, телевизор со рамен екран и сателитски канали. Сите апартмани се природен  дрвен под.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместување во студио или апартман, но при максимална пополнетост на редовните легла.
 • Доплати за Дводневниот пакет:
 • Едно дете од 0 до 5,99 години, сместено со двајца возрасни, користи бесплатно ноќевање со појадок и вечера.
 • Еден возрасен со едно дете од 0 до 5,99 години доплаќа 40 € за 2 ноќевања со појадок и вечера.
 • Две деца од 0 до 5,99 години, сместени со двајца возрасни - едното дете се сместува бесплатно, за второто се доплаќа 23 € за 2 ноќевања со појадок и вечера.
 • Дете од 6 до 11,99 години, сместено на дополнително легло со двајца возрасни, доплаќа 28 € за 2 ноќевања со појадок и вечера.
 • Трет возрасен и дете над 12 годишна возраст, сместени на дополнително легло - се доплаќа 40 € за 2 ноќевања со појадок и вечера.
 • Доплата за единечно сместување – 40 € за 2 ноќевања со појадок и вечера.
 • Доплати за Тридневниот пакет:
 • Еден возрасен со едно дете од 0 до 5,99 години доплаќа 60 € за 3 ноќевања со појадок и вечера.
 • Две деца од 0 до 5,99 години, сместени со двајца возрасни - едното дете се сместува бесплатно, за второто се доплаќа 35 € за 3 ноќевања со појадок и вечера.
 • Дете од 6 до 11,99 години, сместено на дополнително легло со двајца возрасни, доплаќа 42 € за 2 ноќевања со појадок и вечера.
 • Трет возрасен и дете над 12 годишна возраст, сместени на дополнително легло - се доплаќа 60 € за 3 ноќевања со појадок и вечера.
 • Доплата за единечно сместување – 60 € за 3 ноќевања со појадок и вечера.
 • Програмата започнува со вечера во денот на пристигнување, и завршува со појадок во денот на заминувањето.
 • Сместувањето во хотелот е после 14 часот, а ослободувањето на просториите е до 12 часот.
 • Ваучерот се прилага испечатен на хартија на давателот на услугата.
 • Секој кој купи ваучер треба да го испрати за потврда на резервацијата на e-mail наведен во понудата -  [email protected]
 • Телефон на кој може да проверите за достапни слободни простории: +359 878 19 83 19 од 9:00 до 18:00 часот.
 • Резервацијата во хотелот треба да биде името на лицето кое го купува ваучерот.
 • Валидност на ваучер: од 14 до 17 април  2017 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотелски комплекс Winslow Infinity

Хотелски Kомплекс Winslow Infinity 
Гр.Банско, Р. Бугарија
ул."Караманица" №7

Тел:
 +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: www.winslow-hotels.com

ВИП Понудата е предоставена од Хотелски Kомплекс Winslow Infinity

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 14.04.2017 до 17.04.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.