All inclusive викенд во Банско - Хотелски комплекс Winslow Infinity

Еднодневен викенд пакет на база All inclusive + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity, БанскоХотелски комплекс Winslow Infinity е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето на планината. Хотелскиот комплекс се состои од три хармонични згради со пријатна патио - градина.

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: VIP цена: 1454 денари (23 €)
ВИП ваучерот е за едно лице при минимум две ноќевања и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио или апартман
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на загреан внатрешен базен
 • Лежалки
 • Фитнес
 • Сауна
 • Парна бања
 • Џакузи
 • Шок базен
 • Релакс зона
 • Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

*Доколку има помалку ог 20 гости во Хотелот, исхраната се врши по претходно подготвено сет мени.

Платени услуги:
подземен паркинг - 7.5 € за 24 часа
бањарка - 5 € до крајот на престојот со депозит од 15 €
масажи

Гостите можат да уживаат во ресторан, затворен базен, сауна, парна бања, џакузи, сала за фитнес, сала за игри и лоби бар. Секоја зграда е опремена со лифт и располага со подземен и надземна паркинг.
Во комплексот има широк спектар на станови со различни големини - од мали студиа до големи апартмани со три спални. Апартманите се луксузно опремени и нудат возбудлив поглед кон планината или прекрасниот патио. Зградите се изградени во типичниот за Банско архитектонски стил.
Секој апартман располага со целосно опремени кујна, купатило со туш или када, телевизор со рамен екран и сателитски канали. Сите апартмани се природен  дрвен под.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместување во студио или апартман, но при максимална пополнетост на редовните легла за минимум две ноќевања.
 • Понудата важи при минимум две ноќевања.
 • Едно дете од 0 до 5,99 години, сместено со двајца возрасни се сместува бесплатно.
 • Еден возрасен со едно дете од 0 до 5,99 години доплаќа 15 € за 1 ноќевање на база All inclusive
 • Две деца од 0 до 5,99 години, сместени со двајца возрасни - едното дете се сместува бесплатно, за второто се доплаќа 9 € за 1 ноќевање на база All inclusive
 • Дете од 6 до 11,99 години, сместено на дополнително легло со двајца возрасни, доплаќа 11 € за 1 ноќевање на база All inclusive
 • Трет возрасен и дете над 12 годишна возраст, сместени на дополнително легло доплаќа 15 € за 1 ноќевање на база All inclusive
 • Доплата за единечно сместување 15 € за 1 ноќевање на база All inclusive
 • Сместувањето во хотелот е после 14 часот, а ослободувањето на просториите е до 12 часот.
 • Ваучерот се прилага испечатен на хартија на давателот на услугата.
 • Програмата - All inclusive започнува со попладневна ужина во денот на пристигнување и завршува со ручек во денот на заминување.
 • Секој кој купи ваучер треба да го испрати за потврда на резервацијата на e-mail наведен во понудата -  [email protected].
 • Телефон на кој може да проверите за достапни слободни простории: +359 878 19 83 19 од 9:00 до 18:00 часот.
 • Резервацијата во хотелот треба да биде името на лицето кое го купува ваучерот.
 • Валидност на ваучер: за датите: 01-05; 17-19 и 24-26 ноември 2017 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотелски комплекс Winslow Infinity

Хотелски Kомплекс Winslow Infinity
Гр.Банско, Р. Бугарија
ул."Караманица" №7

Тел:
 +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: www.winslow-hotels.com

ВИП Понудата е предоставена од Хотелски Kомплекс Winslow Infinity

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.11.2017 до 26.11.2017

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

Програма All inclusive

 • ПОЈАДОК: 08:00 - 10:00 - на шведска маса или сет мени + кафе, чај, сок, вода.
 • РУЧЕК: 12:00 - 14:00 - на шведска маса или сет мени + пијалоци.
 • ПОПЛАДНЕВНА УЖИНА: 16:00 - 17:30 - на шведска маса или сет мени + кафе, чај, сок, вода.
 • ВЕЧЕРА: 19:00 - 21:00 - на шведска маса или сет мени + пијалоци.
 • При помалку од 20 гости исхраната се врши по претходно подготвено мени.