Велигден во Банско, Бугарија - Хотелски комплекс Winslow Infinity

Тридневен Велигденски пакет со појадок, ручек и вечера + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity, БанскоХотелски комплекс Winslow Infinity е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето на планината. Хотелскиот комплекс се состои од три хармонични згради со пријатна патио - градина.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 5498 денари (89 €)

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Три ноќевања во студио или апартман
 • Три појадоци
 • Три ручеци, од кои еден празничен Велигденски ручек на 08.04.2018
 • Три вечери
 • Користење на загреан внатрешен базен
 • Лежалки
 • Фитнес
 • Сауна
 • Парна бања
 • Џакузи
 • Шок базен
 • Релакс зона
 • Интернет
 • Осигурување, туристичка такса и ДДВ

 

 • ПОЈАДОК: 08:00 - 10:00 - на шведска маса или сет мени + кафе, чај.
 • РУЧЕК: 12:00 - 14:00 - на шведска маса или сет мени
 • ВЕЧЕРА: 19:00 - 21:00 - на шведска маса или сет мени.

*Доколку има помалку ог 20 гости во Хотелот, исхраната се врши по претходно подготвено сет мени.

Платени услуги:

подземен паркинг - 7 € за 24 часа
бањарка - 5 € до крајот на престојот со депозит од 15 €
масажи

Гостите можат да уживаат во ресторан, затворен базен, сауна, парна бања, џакузи, сала за фитнес, сала за игри и лоби бар. Секоја зграда е опремена со лифт и располага со подземен и надземна паркинг.
Во комплексот има широк спектар на станови со различни големини - од мали студиа до големи апартмани со три спални. Апартманите се луксузно опремени и нудат возбудлив поглед кон планината или прекрасниот патио. Зградите се изградени во типичниот за Банско архитектонски стил.
Секој апартман располага со целосно опремени кујна, купатило со туш или када, телевизор со рамен екран и сателитски канали. Сите апартмани се природен  дрвен под.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместување во студио или апартман, но при максимална пополнетост на редовните легла.
 • Едно дете од 0 до 5,99 години, сместено со двајца возрасни, користи бесплатно ноќевање со појадок, ручек и вечера.
 • Еден возрасен со едно дете од 0 до 5,99 години доплаќа 20 € на ден на база на пакетот.
 • Две деца од 0 до 5,99 години, сместени со двајца возрасни - едното дете се сместува бесплатно, за второто се доплаќа 11 € за едно ноќевање со појадок, ручек и вечера.
 • Дете од 6 до 11,99 години, сместено на дополнително легло со двајца возрасни, доплаќа 9 € за едно ноќевање со појадок, ручек и вечера.
 • Трет возрасен и дете над 12 годишна возраст, сместени на дополнително легло - се доплаќа 15 € за едно ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • Доплата за единечно сместување – 15 € за едно ноќевање со појадок, ручек и вечера.
 • Програмата започнува со вечера во денот на пристигнување, и завршува со појадок во денот на заминувањето.
 • Сместувањето во хотелот е после 14 часот, а ослободувањето на просториите е до 12 часот.
 • Ваучерот се прилага испечатен на хартија на давателот на услугата.
 • Секој кој купи ваучер треба да го испрати за потврда на резервацијата на e-mail наведен во понудата -  [email protected].
 • Телефон на кој може да проверите за достапни слободни простории: +359 878 19 83 19 од 9:00 до 18:00 часот.
 • Резервацијата во хотелот треба да биде името на лицето кое го купува ваучерот.
 • Валидност на ваучер: од 06 до 10 април  2018 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотелски комплекс Winslow Infinity

Хотелски Kомплекс Winslow Infinity 
Гр.Банско, Р. Бугарија
ул."Караманица" №7

Тел:
 +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: www.winslow-hotels.com

ВИП Понудата е предоставена од Хотелски Kомплекс Winslow Infinity

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 06.04.2018 до 10.04.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.