Велигден во Банско - Хотелски комплекс Winslow Infinity

Велигденски пакети со појадок, ручек и вечера + празничен Велигденски ручек во Хотелски комплекс Winslow Infinity, БанскоХотелски комплекс Winslow Infinity е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето на планината. Хотелскиот комплекс се состои од три хармонични згради со пријатна патио - градина.

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 4993 денари (81 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Две ноќевања во студио или апартман
 • Два појадоци
 • Два ручеци, од кои еден празничен Велигденски ручек на 02.05.2021 г.
 • Две вечери
 • Користење на загреан внатрешен базен
 • Лежалки
 • Фитнес
 • Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 5814 денари (94  €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Три ноќевања во студио или апартман
 • Три појадоци
 • Три ручеци, од кои еден празничен Велигденски ручек на 02.05.2021 г.
 • Три вечери
 • Користење на загреан внатрешен базен
 • Лежалки
 • Фитнес
 • Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

Исхраната се сервира индивидално, по претходно избрано мени од гостите при сместувањето!

Платени услуги:
подземен паркинг - 10 € за 24 часа
бањарка - 5 € до крајот на престојот со депозит од 15 €
масажи

Гостите можат да уживаат во ресторан, затворен базен, сауна, парна бања, џакузи, сала за фитнес, сала за игри и лоби бар. Секоја зграда е опремена со лифт и располага со подземен и надземна паркинг.
Во комплексот има широк спектар на станови со различни големини - од мали студиа до големи апартмани со три спални. Апартманите се луксузно опремени и нудат возбудлив поглед кон планината или прекрасниот патио. Зградите се изградени во типичниот за Банско архитектонски стил.
Секој апартман располага со целосно опремени кујна, купатило со туш или када, телевизор со рамен екран и сателитски канали. Сите апартмани се природен  дрвен под.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместување во студио или апартман, но при максимална пополнетост на редовните легла.
 • Едно дете од 0 до 5,99 години, сместено со двајца возрасни се сместува бесплатно.
 • Еден возрасен со едно дете од 0 до 5,99 години доплаќа 55 € за дводневен пакет или 65 € за тридневен пакет.
 • Две деца од 0 до 5,99 години, сместени со двајца возрасни - едното дете се сместува бесплатно, за второто се доплаќа 24 € за дводневен пакет или 28 € за тридневен пакет.
 • Дете од 6 до 11,99 години, сместено на дополнително легло со двајца возрасни, доплаќа 24 € за дводневен пакет или 28 € за тридневен пакет.
 • Трет возрасен и дете над 12 годишна возраст, сместени на дополнително легло доплаќа 40 € за дводневен пакет или 46 € за тридневен пакет.
 • Доплата за единечно сместување - 55 € за дводневен пакет или 65 € за тридневен пакет.
 • Сместувањето во хотелот е после 14 часот, а ослободувањето на просториите е до 12 часот.
 • Ваучерот се прилага испечатен на хартија на давателот на услугата.
 • Секој кој купи ваучер треба да го испрати за потврда на резервацијата на e-mail наведен во понудата -  [email protected].
 • Телефон на кој може да проверите за достапни слободни простории: +359 878 19 83 19 од 9:00 до 18:00 часот.
 • Резервацијата во хотелот треба да биде името на лицето кое го купува ваучерот.
 • Валидност на ваучер: од 30 април до 03 мај 2021 година. 
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотелски комплекс Winslow Infinity

Хотелски Kомплекс Winslow Infinity
Гр.Банско, Р. Бугарија
ул."Караманица" №7

Тел:
 +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: www.winslow-hotels.com

ВИП Понудата е предоставена од Хотелски Kомплекс Winslow Infinity

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.04.2021 до 03.05.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

Програма All inclusive

 • ПОЈАДОК: 08:00 - 10:00 - на шведска маса или сет мени + кафе, чај, сок, вода.
 • РУЧЕК: 12:30 - 14:00 - на шведска маса или сет мени + пијалоци.
 • ПОПЛАДНЕВНА УЖИНА: 16:00 - 17:00 - на шведска маса или сет мени + кафе, чај, сок, вода.
 • ВЕЧЕРА: 19:00 - 21:00 - на шведска маса или сет мени + пијалоци.
 • При помалку од 20 гости исхраната се врши по претходно подготвено мени.
 • Вo цената за "All Inclusive" сe вклучени  безалкохолни пијалоци, бугарски алкохол, наливно пиво и наливно вино само за време на ручек и вечера во ресторанот.