Одмор во Банско - Хотелски комплекс Winslow Infinity

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотелски комплекс Winslow Infinity, БанскоХотелски комплекс Winslow Infinity е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето на планината. Хотелскиот комплекс се состои од три хармонични згради со пријатна патио - градина.

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1548 денари (25 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, 
при минимум три ноќевања и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио или двособен апартман
 • Еден појадок
 • Една вечерa
 • Внатрешен базен
 • Сауна
 • Парна бања
 • Џакузи и релакс зона
 • Интернет
 • Надворешен паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: VIP цена: 1770 денари (28 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при минимум три ноќевања и вклучува:

 • Едно ноќевање во еднособен апартман
 • Еден појадок
 • Една вечерa
 • Внатрешен базен
 • Сауна
 • Парна бања
 • Џакузи и релакс зона
 • Интернет
 • Надворешен паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1864 денари (30 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при минимум две ноќевања и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио или двособен апартман
 • Еден појадок
 • Една вечерa
 • Внатрешен базен
 • Сауна
 • Парна бања
 • Џакузи и релакс зона
 • Интернет
 • Надворешен паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: VIP цена: 2054 денари (33 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при минимум две ноќевања и вклучува:

 • Едно ноќевање во еднособен апартман
 • Еден појадок
 • Една вечерa
 • Внатрешен базен
 • Сауна
 • Парна бања
 • Џакузи и релакс зона
 • Интернет
 • Надворешен паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

Гостите можат да уживаат во ресторан, затворен базен, сауна, парна бања, џакузи, сала за фитнес, сала за игри и лоби бар. Секоја зграда е опремена со лифт и располага со подземен и надземна паркинг.
Во комплексот има широк спектар на станови со различни големини - од мали студиа до големи апартмани со три спални. Апартманите се луксузно опремени и нудат возбудлив поглед кон планината или прекрасниот патио. Зградите се изградени во типичниот за Банско архитектонски стил.
Секој апартман располага со целосно опремени кујна, купатило со туш или када, телевизор со рамен екран и сателитски канали. Сите апартмани се природен  дрвен под.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместување во студио или апартман, но при максимална пополнетост на редовните кревети во просторијата.
 • Едно дете од 0 до 5,99 години, сместено со двајца возрасни се сместува бесплатно.
 • Две деца од 0 до 5,99 години, сместени со двајца возрасни - едно дете се сместува бесплатно а за второто дете се доплаќа 8 € на ден за делничен пакет или 9 € на ден за викенд пакет.
 • Дете од 6 до 11,99 години, сместено на дополнително легло со двајца возрасни доплаќа 12  € на ден за делничен пакет или 15  € на ден за викенд пакет.
 • Трет возрасен и дете над 12 годишна возраст, сместени на дополнително легло доплаќа 17 € на ден за делничен пакет или 21 € на ден за викенд пакет.
 • За единечно сместување во студио се доплаќа 17 € на ден за делничен пакет или 21 € на ден за викенд пакет.
 • Сместувањето во хотелот е после 14 часот, а ослободувањето на просториите е до 12 часот.
 • Ваучерот се прилага испечатен на хартија на давателот на услугата.
 • Дозволени се домашни миленичиња до 6 кг - се доплаќа 10 € на ден.
 • Секој кој купи ваучер треба да го испрати за потврда на резервацијата на e-mail наведен во понудата -  [email protected].
 • Телефон на кој може да проверите за достапни слободни простории: +359 878 19 83 19 од 9:00 до 18:00 часот.
 • Резервацијата во хотелот треба да биде името на лицето кое го купува ваучерот.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 28 февруари 2022 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотелски комплекс Winslow Infinity

Хотелски Kомплекс Winslow Infinity
Гр.Банско, Р. Бугарија
ул."Караманица" №7

Тел:
 +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: www.winslow-hotels.com

ВИП Понудата е предоставена од Хотелски Kомплекс Winslow Infinity

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.02.2022 до 31.03.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

Програма All inclusive

 • ПОЈАДОК: 08:00 - 10:00 - на шведска маса или сет мени + кафе, чај, сок, вода.
 • РУЧЕК: 12:30 - 14:00 - на шведска маса или сет мени + пијалоци.
 • ПОПЛАДНЕВНА УЖИНА: 16:00 - 17:00 - на шведска маса или сет мени + кафе, чај, сок, вода.
 • ВЕЧЕРА: 19:00 - 21:00 - на шведска маса или сет мени + пијалоци.
 • При помалку од 20 гости исхраната се врши по претходно подготвено мени.
 • Вo цената за "All Inclusive" сe вклучени  безалкохолни пијалоци, бугарски алкохол, наливно пиво и наливно вино само за време на ручек и вечера во ресторанот.