Одмор во Банско - Златева куќа

Еднодневен пакет без исхрана или со појадок во Златева куќа, Банско - БугаријаЗлатева куќа се наоѓа на 5 минути пешачење од централниот дел на Банско и на 10 минути од жичарницата. Златева Куќа претставува целосно реновирана преродбенска  куќа со простран двор. Секоја соба нуди: бања, сателитска ТВ, мини бар, телефон. Хотелот располага со се што е потребно за да се обезбеди вашиот пријатен и незаборавен престој во скијачкиот центар Банско.

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 569 денари (9 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

Важи за сместување од недела до четврток. За сместување за викенд -петок и сабота се доплаќа 2.5 € на човек на ден

 • Едно ноќевање во двокреветна или трокреветна соба при максимална пополнетост на редовните кревети
 • Сауна
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 727 денари 12  €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

Важи за сместување од недела до четврток. За сместување за викенд -петок и сабота се доплаќа 2.5 € на човек на ден

 • Едно ноќевање во двокреветна или трокреветна соба при максимална пополнетост на редовните кревети
 • Еден појадок
 • Сауна
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Златева куќа располага со 11 двокреветни соби, 2 апартмани. Секоја соба е со купатило, SAT TV, мини бар и телефон.
Преродбенска  куќа во стар Бански  стил, целосно реновирана. Хотелот е опремен со телевизор, телефон, посебен санитарен јазол за секоја соба, тераса, типична Банска таверна со три мали салони со 35 места.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата важи за сместување од недела до четврток. За сместување за викенд -петок и сабота се доплаќа 2.5 € на човек на ден
 • Деца до 5.99 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 6 до 11.99 годишна возраст плаќаат 7.5 € на вечер со вклучен појадок и вечера.
 • Деца над 12 годишна возраст или трет возрасен купуваат ваучер.
 • Ваучерот е за едно лице, при двојно сместување.
 • Валидност на ваучер: од 09 јули до 30 септември 2018 година.
 • Пред купување на ваучерот е неопходно да направите барање за слободни датуми на тел: +359 887/ 03 01 02.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, такашто ќе го  издиктирате кодот на ваучерот на тел: +359 887/ 03 01 02.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Златева куќа

Златева куќа
Гр. Банско, Р. Бугарија
Ул. Еделвајс №9
Тел:+359 
******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е предоставена од Златева куќа, Банско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 09.07.2018 до 30.09.2018

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.