Одмор за двајца во Боровец - Комплекс Флора Резиденс Дејзи, Боровец

Eднодневен и тридневен пакет за двајца со појадок во студио или апартман во комплекс Флора Резиденс Дејзи, БоровецХотел "Флора Резиденс Дејзи", Боровец располага со сместувачката база од 96 места.
Хотелски комплекс "Флора Резиденс Дејзи" е дел од "Флора Резиденс" – Апарт  комплекс изграден во 2006 година непосредно до хотел "Флора" во одморалиштето  Боровец.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 3160 денари (51 €)- 50% = 1580 денари (25.5 €)
Ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Интернет пристап
 • Обезбедуван паркинг на отворено
 • Туристички данок и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 3792 денари (61 €) - 50% = 1896 денари (30.5 €)
Ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Ноќевање во апартман
 • Еден појадок
 • Интернет пристап
 • Обезбедуван паркинг на отворено
 • Туристички данок и ДДВ

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: 9480 денари (154 €) - 52% = 4519 денари (73 €)
Ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Три ноќевања во студио
 • Три појадоци
 • Интернет пристап
 • Обезбедуван паркинг на отворено
 • Туристички данок и ДДВ

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: 11376 денари (185 €) - 53% = 5404 денари (88 €)
Ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Три ноќевања во апартман
 • Три појадоци
 • Интернет пристап
 • Обезбедуван паркинг на отворено
 • Туристички данок и ДДВ

Ова ви гарантира неповторлива атмосфера во зима и во лето, како и забава и рекреација за Вас и  вашето семејство, вашите пријатели и партнери.
Овде можете да уживате во спокојот и традиционалната гостопримливост на домаќините.
Комплексот располага со 15 апартмани и 25 студиа. Луксузно и удобно опремените апартмани имаат комплетно опремена кујна, спална соба, дневен престој  и тераса.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Дете до 3 години се сместува бесплатно.
 • Дете до 12 години сместено на дополнителен кревет- се доплаќа 2.5 € на ден.
 • Доплата за трет или четврт возрасен сместен на дополнителен кревет – 5 €  на ден.
 • Валидност на ваучер: од 15 октомври до 15 ноември 2015 година.
 • Пред купување на ваучер неопходна е претходна резервација на тел: +359 888 20 60 70.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Флора Резиденс Дејзи, Боровец

К.к. Боровец, Р. Бугарија
Моб: +******

Е-mail: [email protected]
Website: www.flora-residence.sat1977.com

ВИП Понудата е предоставена од  Комплекс Флора Резиденс Дејзи, Боровец

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.10.2015 до 15.11.2015

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.