Одмор во Боровец, Бугарија - Викенд населба МАЛИНА

Еднодневен пакет за до пет лица во викенд населба Малина, Боровец

Еднодневен пакет за до пет лица во викенд населба Малина, Боровец

Изберете пакет

Еднодневен ДЕЛНИЧЕН пакет за до пет лица во стандардна вила во викенд населба Малина, Боровец

Цена: 6162 ден.
Купете

Еднодневен ДЕЛНИЧЕН пакет за до пет лица во луксузна вила во викенд населба Малина, Боровец

Цена: 6478 ден.
Купете

Еднодневен ВИКЕНД пакет за до пет лица во стандардна вила во викенд населба Малина, Боровец

Цена: 6794 ден.
Купете

Еднодневен ВИКЕНД пакет за до пет лица во луксузна вила во викенд населба Малина, Боровец

Цена: 7110 ден.
Купете
Валидност 01.12.2021 - 23.12.2021
Цена на човек/ден 1232.4 - 1422 ден.ден/ човек
Местоположба Боровец
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Задолжително се испечатува на хартија и се презентира на рецепција на денот на сместување.
 • Доколку не претставите ваучер на рецепција хотелиерот го задржува правото да одбие сместување.
 • Официјално потврдена резервација е онаа која по претходно барање и потврда за слободна просторија во хотелот се издиктира бројот на ваучерот.
 • Ваучерот е валиден само за периодот на потврдена резервација.
 • При непојавување на датата на направената резервација, бројот на ваучерот автоматски станува невалиден и не може да се користи за друг период.
 • Возрасен (6-ти) на дополнително легло во вила Малина – 15 € на вечер.
 • Доплата за домашно милениче – 7.5 € на вечер.
 • За дополнителни прашања во врска со сместувањето може да контактирате со одделот за резервации по телефон: +359 7503 23 43
 • Валидност на ваучер: од 01 до 23 декември 2021 година.
 • Пред купување на ваучер неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 750/ 32 343 (08:00-17:00 ч.)
 • Видете ги сите Општи Услови.

Викенд населба Малина
К.к. Боровец, Р. Бугарија

Рецепција: +359 750/ 32 343; +359 878 551 579
Е-mail: [email protected]
Website:www.borovetz-resort.com/vilno-malina

ВИП Понудатае предоставена од Викенд населба Малина, Боровец

Еднодневен пакет за до пет лица во викенд населба Малина, Боровец

Изберете пакет

Еднодневен ДЕЛНИЧЕН пакет за до пет лица во стандардна вила во викенд населба Малина, Боровец

Цена: 6162 ден.
Купете

Еднодневен ДЕЛНИЧЕН пакет за до пет лица во луксузна вила во викенд населба Малина, Боровец

Цена: 6478 ден.
Купете

Еднодневен ВИКЕНД пакет за до пет лица во стандардна вила во викенд населба Малина, Боровец

Цена: 6794 ден.
Купете

Еднодневен ВИКЕНД пакет за до пет лица во луксузна вила во викенд населба Малина, Боровец

Цена: 7110 ден.
Купете
Валидност 01.12.2021 - 23.12.2021
Цена на човек/ден 1232.4 - 1422 ден.ден/ човек
Местоположба Боровец
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Задолжително се испечатува на хартија и се презентира на рецепција на денот на сместување.
 • Доколку не претставите ваучер на рецепција хотелиерот го задржува правото да одбие сместување.
 • Официјално потврдена резервација е онаа која по претходно барање и потврда за слободна просторија во хотелот се издиктира бројот на ваучерот.
 • Ваучерот е валиден само за периодот на потврдена резервација.
 • При непојавување на датата на направената резервација, бројот на ваучерот автоматски станува невалиден и не може да се користи за друг период.
 • Возрасен (6-ти) на дополнително легло во вила Малина – 15 € на вечер.
 • Доплата за домашно милениче – 7.5 € на вечер.
 • За дополнителни прашања во врска со сместувањето може да контактирате со одделот за резервации по телефон: +359 7503 23 43
 • Валидност на ваучер: од 01 до 23 декември 2021 година.
 • Пред купување на ваучер неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 750/ 32 343 (08:00-17:00 ч.)
 • Видете ги сите Општи Услови.

Викенд населба Малина
К.к. Боровец, Р. Бугарија

Рецепција: +359 750/ 32 343; +359 878 551 579
Е-mail: [email protected]
Website:www.borovetz-resort.com/vilno-malina

ВИП Понудатае предоставена од Викенд населба Малина, Боровец

Викенд  населбата  Малина е лоциранa непосредно до викенд населба Јагода меѓу убава, вековна борова шума, на тивко и мирно место на  крајот на одморалиштето Боровец.
Населбата располага со 28 пријатна дрвени двокатни куќички, полски тип, во кои можат да се сместат до 6 луѓе. Секоја куќа има две одделни спални соби, што ја прави Малина омилена место за одмор на поголеми семејства и групи пријатели.
Центарот на одморалиштето е на околу 2км. или 30 мин пеш.

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ ВО СТАНДАРДНА ВИЛА: VIP цена: 6162 денари (100 €)
ВИП ваучерот е за до пет лица и вклучува:

 • Ноќевање во стандардна вила "Малина"(максимално сместување до пет лица)
 • Сауна
 • Бесплатно: Wi-Fi во вилата – НОВО !
 • Детско катче, игралиште за кошарка, одбојка, мал фудбал, бадмингтон, пинг понг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ ВО ЛУКСУЗНА ВИЛА: VIP цена: 6748 денар (105 €)
ВИП ваучерот е за до 
пет лица и вклучува:

 • Ноќевање во луксузна вила "Малина"(максимално сместување до пет лица)
 • Сауна
 • Бесплатно: Wi-Fi во вилата – НОВО !
 • Детско катче, игралиште за кошарка, одбојка, мал фудбал, бадмингтон, Пинг понг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ ВО СТАНДАРДНА ВИЛА: VIP цена: 6794 денари (110 €)
ВИП ваучерот е за до пет лица и вклучува:

 • Ноќевање во стандардна вила "Малина"(максимално сместување до пет лица)
 • Сауна
 • Бесплатно: Wi-Fi во вилата – НОВО !
 • Детско катче, игралиште за кошарка, одбојка, мал фудбал, бадмингтон, пинг понг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ ВО ЛУКСУЗНА ВИЛА: VIP цена: 7110 денари (126 €)
ВИП ваучерот е за до пет лица и вклучува:

 • Ноќевање во луксузна вила "Малина"(максимално сместување до пет лица)
 • Сауна
 • Бесплатно: Wi-Fi во вилата – НОВО !
 • Детско катче, игралиште за кошарка, одбојка, мал фудбал, бадмингтон, Пинг понг
 • Туристичка такса

Сите вили се двокатни и располагаат со:
2 самостојни спални со 1 двоен и 2 единечни кревети на вториот кат;
дневна соба со телевизор, гардероба, седење со софа кревет и 1 дополнителен кревет;
кујна со маса со 6 столици, шпорет, фрижидер и кујнски површина со мијалник, декориран со сите потребни садови и прибор; бања со бања и туш-кабина; тераса со масичка и клупа.

Гостите на вилата населба Малина се добредојдени во ресторан Јагода со капацитет 90 места. Ресторанот се наоѓа на помалку од 100 м. од рецепцијата и нуди одлична кујна и квалитетни пијалоци.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Задолжително се испечатува на хартија и се презентира на рецепција на денот на сместување.
 • Доколку не претставите ваучер на рецепција хотелиерот го задржува правото да одбие сместување.
 • Официјално потврдена резервација е онаа која по претходно барање и потврда за слободна просторија во хотелот се издиктира бројот на ваучерот.
 • Ваучерот е валиден само за периодот на потврдена резервација.
 • При непојавување на датата на направената резервација, бројот на ваучерот автоматски станува невалиден и не може да се користи за друг период.
 • Возрасен (6-ти) на дополнително легло во вила Малина – 15 € на вечер.
 • Доплата за домашно милениче – 7.5 € на вечер.
 • За дополнителни прашања во врска со сместувањето може да контактирате со одделот за резервации по телефон: +359 7503 23 43
 • Валидност на ваучер: од 01 до 23 декември 2021 година.
 • Пред купување на ваучер неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 750/ 32 343 (08:00-17:00 ч.)
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Викенд населба МАЛИНА

Викенд населба Малина
К.к. Боровец, Р. Бугарија

Рецепција: +359 750/ 32 343; +359 878 551 579
Е-mail: [email protected]
Website:www.borovetz-resort.com/vilno-malina

ВИП Понудатае предоставена од Викенд населба Малина, Боровец

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.12.2021 до 23.12.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.