Одмор во Боровец, Бугарија - Викенд населба МАЛИНА

50% попуст на еднодневен пакет за до четири лица во викенд населба Малина, БоровецВикенд  населбата  Малина е лоциранa непосредно до викенд населба Јагода меѓу убава, вековна борова шума, на тивко и мирно место на  крајот на одморалиштето Боровец.
Населбата располага со 28 пријатна дрвени двокатни куќички, полски тип, во кои можат да се сместат до 6 луѓе. Секоја куќа има две одделни спални соби, што ја прави Малина омилена место за одмор на поголеми семејства и групи пријатели.
Центарот на одморалиштето е на околу 2км. или 30 мин пеш.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО СТАНДАРДНА ВИЛА: 5119 денари (83 €) - 50% = 2560 денари (41.5 €)
ВИП ваучерот е за до четири лица и вклучува:

 • Ноќевање во стандардна вила "Малина"
 • (максимално сместување до четири лица)
 • Интернет Wi-Fi во ресторанот
 • Детско катче
 • Игралиште за кошарка, одбојка, фудбал и бадмингтон
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

Сите вили се двокатни и располагаат со:
2 самостојни спални со 1 двоен и 2 единечни кревети на вториот кат;
дневна соба со телевизор, гардероба, седење со софа кревет и 1 дополнителен кревет;
кујна со маса со 6 столици, шпорет, фрижидер и кујнски површина со мијалник, декориран со сите потребни садови и прибор; бања со бања и туш-кабина; тераса со масичка и клупа.

Гостите на вилата населба Малина се добредојдени во ресторан Јагода со капацитет 90 места. Ресторанот се наоѓа на помалку од 100 м. од рецепцијата и нуди одлична кујна и квалитетни пијалоци.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Задолжително се испечатува на хартија и се презентира на рецепција на денот на сместување.
 • Доколку не претставите ваучер на рецепција хотелиерот го задржува правото да одбие сместување.
 • Официјално потврдена резервација е онаа која по претходно барање и потврда за слободна просторија во хотелот се издиктира бројот на ваучерот.
 • Ваучерот е валиден само за периодот на потврдена резервација.
 • При непојавување на датата на направената резервација, бројот на ваучерот автоматски станува невалиден и не може да се користи за друг период.
 • Доплата за следниве услуги:
 • Појадок - 4 € ; за деца од 2 до 12 год. - 2 €.
 • Вечера - 7.5 € ; за деца од 2 до 12 год. - 3.75 €.
 • Возрасен (5-ти и 6-ти) на дополнително легло во вила Малина – 5 € на вечер.
 • Доплата за домашно милениче – 5 € на вечер.
 • За дополнителни прашања во врска со сместувањето може да контактирате со одделот за резервации по телефон: +359 7503 23 43
 • Валидност на ваучер: од 01 до 10 април 2016 година.
 • Пред купување на ваучер неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 878 551 560 (08:00-17:00 ч.)
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Викенд населба МАЛИНА

Викенд населба Малина
К.к. Боровец, Р. Бугарија

Рецепција: +359 ******
Е-mail: [email protected]
Website:www.borovetz-resort.com/vilno-malina

ВИП Понудатае предоставена од Викенд населба Малина, Боровец

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.04.2016 до 10.04.2016

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.