Одмор во Боровец - Викенд населба ЈАГОДА

Тридневен пакет по цена на дводневен за тројца или четворица во викенд населба Јагода, Боровец - БугаријаСо сончевите  ливади и величествените  борови шуми, Викенд  населбата "Јагода" е особено погодна за семеен одмор. Населбата е лоцирана на околу 2км. или 30 минути пешачење од центарот на Боровец и е претпочитано место за одмор и на друштва и пријатели кои уживаат во романтичното спокојство,притоа  без да го пропуштат и ноќниот живот во одморалиштето.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ ПО  ЦЕНА НА ДВОДНЕВЕН ВО СТАНДАРДНА ВИЛА: VIP цена: 8153 денари (132 €)
ВИП ваучерот е за максимум четири лица и вклучува:

 • Три ноќевања во стандардна вила "Јагода"(максимално сместување до четири лица)
 • Бесплатно: Wi-Fi во вилата – НОВО !
 • Детско катче, игралиште за кошарка, одбојка, мал фудбал, бадмингтон

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ ПО  ЦЕНА НА ДВОДНЕВЕН ВО СТАНДАРДНА ВИЛА СО САУНА: VIP цена: 8785 денари (142 €)
ВИП ваучерот е за максимум четири лица и вклучува:

 • Три ноќевања во стандардна вила со сауна "Јагода"(максимално сместување до четири лица)
 • Бесплатно: Wi-Fi во вилата – НОВО !
 • Детско катче, игралиште за кошарка, одбојка, мал фудбал, бадмингтон

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ ПО  ЦЕНА НА ДВОДНЕВЕН ВО ЛУКСУЗНА ВИЛА: VIP цена: 9417 денари (152 €)
ВИП ваучерот е за максимум три лица и вклучува:

 • Три ноќевања во луксузна вила "Јагода"(максимално сместување до три лица)
 • Бесплатно: Wi-Fi во вилата – НОВО !
 • Детско катче, игралиште за кошарка, одбојка, мал фудбал, бадмингтон

Викенд населба "Јагода" брои 40 дрвени вили - фински тип: 5 луксузни вили, 10 со сопствена сауна и 25 без сауна. Сместувањето е за максимално 4 луѓе (може да се стави дополнителен кревет  или бебешко креветче).
Населбата  располага со ресторан, каде можете да уживате во вкусни јадења, богата гама од пијалоци и пријатна атмосфера.
Сите вили во населба "Јагода" се тип студио и располагаат со:
дневна со 1 двоен кревет или 2 кревети, дневен престој, гаредеробер, телевизор со сателитска телевизија;
мала спална соба со два кревети распоредени еден над  друг, удобни се и за возрасни;
кујна со шпорет, фрижидер и мијалник, опремен и со основните садови, чинии, чаши и прибор; бања со туш и тоалет;
10 од вилите имаат самостојна сауна; тераса со масичка и клупа.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Задолжително се испечатува на хартија и се презентира на рецепција на денот на сместување.
 • Доколку не претставите ваучер на рецепција хотелиерот го задржува правото да одбие сместување.
 • Официјално потврдена резервација е онаа која по претходно барање и потврда за слободна просторија во хотелот се издиктира бројот на ваучерот.
 • Ваучерот е валиден само за периодот на потврдена резервација.
 • При непојавување на датата на направената резервација, бројот на ваучерот автоматски станува невалиден и не може да се користи за друг период.
 • Доплата за следниве услуги:
 • Појадок - 6 € ; за деца од 4 до 12.99 год. - 4 €.
 • Ручек - 9 € ; за деца од 4 до 12.99 год. - 5 €.
 • Вечера - 13 € ; за деца од 4 до 12.99 год. - 8 €.
 • Доплата за домашно милениче – 7.5 € на вечер.
 • За дополнителни прашања во врска со сместувањето може да контактирате со одделот за резервации по телефон: +359 7503 23 43
 • Валидност на ваучер: од 01 април до 31 мај 2021 година.
 • Задолжителна е претходна резервација на телефон: +359 878 551 579 или +359 7503/ 23 43 (08: 00-17: 00 часот).
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Викенд населба ЈАГОДА

Викенд населба "Јагода"
К.к. Боровец, Р. Бугарија

Рецепција: +359 ******; +359 ******
Е-mail: [email protected]
Website: 
borovetz-resort.com/vilno-iagoda

ВИП Понудата е обезбедена од Викенд населба "Јагода", Боровец

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.04.2021 до 31.05.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.