Одмор во Боровец - Викенд населба ЈАГОДА

Одмор во планината со 50 % попуст! Пакети за тројца или четворица во викенд населба Јагода, Боровец - БугаријаСо сончевите  ливади и величествените  борови шуми, Викенд  населбата "Јагода" е особено погодна за семеен одмор. Населбата е лоцирана на околу 2км. или 30 минути пешачење од центарот на Боровец и е претпочитано место за одмор и на друштва и пријатели кои уживаат во романтичното спокојство,притоа  без да го пропуштат и ноќниот живот во одморалиштето.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО СТАНДАРДНА ВИЛА: 5688 денари (92 €) - 50% = 2844 (46€)
ВИП ваучерот е за максимум четири лица и вклучува:

 • Ноќевање во стандардна вила "Јагода"
 • (максимално сместување до четири лица)
 • Интернет Wi-Fi во ресторанот
 • Детско катче
 • паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО СТАНДАРДНА ВИЛА СО САУНА: 6066денари (98 €)- 50% = 3033 денари (49 €)
ВИП ваучерот е за максимум четири лица и вклучува:

 • Ноќевање во стандардна вила со сауна "Јагода"
 • (максимално сместување до четири лица)
 • Интернет Wi-Fi во ресторанот
 • Детско катче
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО ЛУКСУЗНА ВИЛА: 6699 (108 €) - 50% = 3450 денари (54 €)
ВИП ваучерот е за максимум три лица и вклучува:

 • Ноќевање во луксузна вила "Јагода"
 • (максимално сместување до четири лица)
 • Интернет Wi-Fi во ресторанот
 • детско катче
 • паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

Со доплата: пинг понг, изнајмување на велосипед, трамболина, сауна.
Доплаќање:
• Појадок - 4 € ; деца од 2 до 12 години - 2 € ;
• Вечера - 7.5 € ; деца од 2 до 12 години - 3.75 €
• Возрасни (5-ти и 6-ти) на дополнително легло во вилата Малина - 5 € за Вечер
• Домашно милениче - 5 € за Вечер

Викенд населба "Јагода" брои 40 дрвени вили - фински тип: 5 луксузни вили, 10 со сопствена сауна и 25 без сауна. Сместувањето е за максимално 4 луѓе (може да се стави дополнителен кревет  или бебешко креветче).
Населбата  располага со ресторан, каде можете да уживате во вкусни јадења, богата гама од пијалоци и пријатна атмосфера.
Сите вили во населба "Јагода" се тип студио и располагаат со:
дневна со 1 двоен кревет или 2 кревети, дневен престој, гаредеробер, телевизор со сателитска телевизија;
мала спална соба со два кревети распоредени еден над  друг, удобни се и за возрасни;
кујна со шпорет, фрижидер и мијалник, опремен и со основните садови, чинии, чаши и прибор; бања со туш и тоалет;
10 од вилите имаат самостојна сауна; тераса со масичка и клупа.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Задолжително се испечатува на хартија и се презентира на рецепција на денот на сместување.
 • Доколку не претставите ваучер на рецепција хотелиерот го задржува правото да одбие сместување.
 • Официјално потврдена резервација е оваа која по претходно барање и потврда за достапност во хотелот се продиктува бројот на ваучерот.
 • Ваучерот е валиден само за периодот на потврдена резервација.
 • При непојавувањето на датата на направената резервација, бројот на ваучерот автоматски станува невалиден и не може да се користи за друг период.
 • За дополнителни прашања во врска со сместувањето може да контактирате со одделот за резервации по телефон: +359 7503 23 43
 • Доплата за домашно милениче – 5 € на вечер.
 • Валидност на ваучер: од 01 октомври до 30 ноември 2015год.
 • Пред купување на ваучер неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 7503 23 43.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Викенд населба ЈАГОДА

Викенд населба "Јагода"
К.к. Боровец, Р. Бугарија

Рецепција: +359 ******
Е-mail: [email protected]
Website: 
borovetz-resort.com/vilno-iagoda

ВИП Понудата е предоставена од Викенд населба "Јагода", Боровец

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.10.2015 до 30.11.2015
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.