Одмор во Боровец, Бугарија - Викенд населба ЈАГОДА

Одмор во Боровец со 50 % попуст! Пакети за четворица во викенд населба Јагода, Боровец - БугаријаСо сончевите  ливади и величествените  борови шуми, Викенд  населбата "Јагода" е особено погодна за семеен одмор. Населбата е лоцирана на околу 2км. или 30 минути пешачење од центарот на Боровец и е претпочитано место за одмор и на друштва и пријатели кои уживаат во романтичното спокојство,притоа  без да го пропуштат и ноќниот живот во одморалиштето.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО СТАНДАРДНА ВИЛА: 4866 денари (78 €) - 50% = 2433 денари (39 €)
ВИП ваучерот е за максимум четири лица и вклучува:

 • Ноќевање во стандардна вила "Јагода"
 • (максимално сместување до четири лица)
 • Интернет Wi-Fi во ресторанот
 • Детско катче
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО СТАНДАРДНА ВИЛА СО САУНА: 5119 денари (83 €)- 50% = 2560 денари (41.5 €)
ВИП ваучерот е за максимум четири лица и вклучува:

 • Ноќевање во стандардна вила со сауна "Јагода"
 • (максимално сместување до четири лица)
 • Интернет Wi-Fi во ресторанот
 • Детско катче
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО ЛУКСУЗНА ВИЛА: 7963 денари (129 €) - 50% = 3982 денари (64.5 €)
ВИП ваучерот е за максимум три лица и вклучува:

 • Ноќевање во луксузна вила "Јагода"
 • (максимално сместување до четири лица)
 • Интернет Wi-Fi во ресторанот
 • Детско катче
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

 

Викенд населба "Јагода" брои 40 дрвени вили - фински тип: 5 луксузни вили, 10 со сопствена сауна и 25 без сауна. Сместувањето е за максимално 4 луѓе (може да се стави дополнителен кревет  или бебешко креветче).
Населбата  располага со ресторан, каде можете да уживате во вкусни јадења, богата гама од пијалоци и пријатна атмосфера.
Сите вили во населба "Јагода" се тип студио и располагаат со:
дневна со 1 двоен кревет или 2 кревети, дневен престој, гаредеробер, телевизор со сателитска телевизија;
мала спална соба со два кревети распоредени еден над  друг, удобни се и за возрасни;
кујна со шпорет, фрижидер и мијалник, опремен и со основните садови, чинии, чаши и прибор; бања со туш и тоалет;
10 од вилите имаат самостојна сауна; тераса со масичка и клупа.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Бесплатно: игралиште, одбојка, кошарка, мал фудбал
 • Ваучерот задолжително се печати на хартија и се презентира на рецепција на денот на сместување.
 • При неприлагање на ваучер на рецепција хотелиерот има право да одбие сместување.
 • Официјално потврдена резервација е оваа која по претходно барање и потврда за слободна просторија во хотелот се диктира бројот на ваучерот.
 • Ваучерот е валиден само за периодот на потврдена резервација.
 • При непојавување на датата на направена резервација, бројот на ваучерот автоматски станува валиден и не може да се користи за друг период.
 • За дополнителни прашања во врска со сместувањето може да контактирате со одделот резервации по телефон: +359 7503 23 43.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 10 април 2016 година.
 • Задолжителна е претходна резервација на телефон: +359 878 551 560 (08: 00-17: 00 часот).
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Викенд населба ЈАГОДА

Викенд населба "Јагода"
К.к. Боровец, Р. Бугарија

Рецепција: +359 ******
Е-mail: [email protected]
Website: 
borovetz-resort.com/vilno-iagoda

ВИП Понудата е предоставена од Викенд населба "Јагода", Боровец

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.04.2016 до 10.04.2016

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.