Семеен одмор на Црно море - Хотел Роза - Черноморец

Петдневен пакет за двајца со појадок, ручек и вечера во Хотел Роза, ЧерноморецРеновираниот Хотел Роза е лоциран на 500 метри од центарот на Черноморец, во новиот тивок и спокоен дел на градот. На 400 метри од хотелот има мала плажа, а на 750 метри е големата градска плажа, на 1500 метри од хотелот се наоѓа една од најпознатите и најубавите плажи во Бугарија –плажата Градина.
Хотелот се состои од две главни згради и две дополнителни руски куќи / направени по руски проект во 2007 година /. Хотелот располага со 76 модерни реновирани соби и апартмани и ресторан. Два надворешни базени / едниот со џакузи /, детски базен, чадори и лежалки на базенот, базен бар, фитнес, детско катче / лулашки, лизгалки /, билијард, пинг понг, фудбал на маса, комбинирано спортско игралиште за фудбал и одбојка, градина.

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 13 588 денари (220 €)
(Важи за за периодот од 
10 јули до 25 август)

ВИП ваучерот е за двајца возрасни и едно дете до 12 год.  и вклучува:

 • Пет ноќевања во двокреветна соба
 • Пет појадоци на шведска маса
 • Пет ручеци на шведска маса
 • Пет вечери на шведска маса
 • Користење на надворешен базен со детска секција
 • Џакузи
 • Чадор и лежалки
 • Детско катче
 • Сала за фитнес
 • Фудбалско игралиште
 • Игралиште за одбојка
 • Интернет
 • Паркинг

Собите се опремени со нов мебел, клима уред, телевизор со сателитска ТВ, фрижидер, бања и балкон. Во просториите има ,можност за два дополнителни кревети. Хотелот располага и со апартмани, кои се состојат од 2 или 3 простории - 2 спални и дневна со екстра кревет.


Просториите са мебелирани со нов мебел, клима уред, телевизор со сателитска телевизија, фрижидер, санитарен јазол и балкон. Има можност за две дополнителни легла. Хотелот располага и со апартмани кои се состојат од 2 или 3 простории - 2 спални и дневна о дополнително легло.

ВИП Понудата е предоставена од Хотел Роза - гр.Черноморец

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за двајца возрасни и едно дете до 12 год. возраст.
 • Деца до 5.99 год. возраст се сместуваат бесплатно.
 • Доплата за користење на клима уред (по желба) - 2.5 € на ден.
 • Доплата за соба со поглед кон Црно море  - 2.5 € на ден.
 • Доплата за паркинг - 2.5 € на ден.
 • Местата за сместување се ограничени до исцрпување на типот просторија наведени во понудата.
 • Валидност на ваучер: од 10 јули до 25 август 2020 година.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 879/ 50 57 59, +359 885/ 70 98 89
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Роза - Черноморец

Хотел "Роза"
Гр. Черноморец, Р. Бугарија
Ул. Славјанска №14

Моб: +359 +359 ******
Моб: +359 ******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2020 е предоставена од Хотел Роза гр.Черноморец

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 10.07.2020 до 25.08.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.